MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci s Huawei vyhlasuje prvý ročník súťaže AppGallery Code 2021 – celonárodnú súťaž o najlepšie slovenské aplikácie z Huawei AppGallery. V úvodnom ročníku sa do hlasovania dostalo 64 aplikácií v 6 kategóriách.

V tomto článku si v krátkosti predstavíme slovenské aplikácie z ponuky Huawei AppGallery nominované v kategórii Financie. Celkovo sa o vašu priazeň uchádza 12 zaujímavých aplikácií, ktoré vám svojím osobitým štýlom pomôžu zvládať financie.

Pred vami stojí neľahká úloha. Zo zoznamu týchto skvelých aplikácií vybrať jedného favorita, ktorý pre vás jednoducho predstavuje to najlepšie. Aplikáciu, ktorá vo vašom smartfóne nemôže chýbať.

SmartBanking (ČSOB)

Základom pre správu osobných financií sú bankové aplikácie. Klienti ČSOB v obchode Huawei AppGallery poľahky nájdu oficiálnu aplikáciu svojej banky. 

Foto: appgallery.huawei.com

Tá ponúka všetky potrebné funkcie, vďaka ktorým môžete mať svoje financie vždy pod kontrolou.

Dôvera

Hoci nejde o tradičného zástupcu z kategórie financie, aplikácia Dôvera má k tomuto svetu dosť blízko.

Foto: appgallery.huawei.com

Okrem toho, že cez ňu máte prístup k svojim zdravotným záznamom, tu nájdete aj recepty a informácie o výdavkoch na lieky, či zoznam finančných príspevkoch využiteľných na ošetrenie. 

Karta DOXX v mobile

Príspevok na stravné dnes už nemusíte dostávať v podobe papierových stravných lístkov. K dispozícii sú aj modernejšie možnosti. Príkladom je elektronická forma cez stravné karty, ktoré dokonca môžete využívať aj priamo zo svojho smartfónu.

Foto: appgallery.huawei.com

Platenie v reštauráciách, kaviarňach či potravinách sa vďaka aplikácii Karta DOXX v mobile stáva extrémne pohodlným. Vybavíte to priamo cez smartfón. Tento praktický pomocník sa pýši aj titulom tip lokálneho Huawei Mobile Services tímu.

“Každý dobrý telefón dnes zvláda bezkontaktné NFC platby, ktoré nechýbajú ani na nových smartfónoch Huawei! Vďaka aplikácii Karta DOXX v mobile môžete platiť pohodlne telefónom Huawei v tisíckach akceptačných miest na Slovensku.  V rámci aplikácie máte prístup k fantastickým výhodám v Dobrom programe. Okrem iného v aplikácii nájdete aj mapu všetkých akceptačných miest a množstvo ďalších užitočných funkcií a možností. A peňaženku môžete nechať doma!”

Ing. Marcela Šuštiaková, marketingová riaditeľka, Skupina DOXX

OTP Banka

Klienti OTP Banky v obchode Huawei AppGallery nájdu novú verzie bankovej aplikácie, ktorá reaguje na nedávnu zmenu, kedy sa banka stala členom Finančnej skupiny ČSOB. 

Foto: appgallery.huawei.com

Aplikácia, tak ako to býva zvykom, ponúka všetky očakávané možnosti pre prácu s financiami, a pre ich kontrolu. 

Business24

Podnikatelia a firmy môžu mať svoje financie pevne pod kontrolou cez aplikáciu Business24. Cez ňu vybavia všetky potrebné náležitosti spojené s financiami.

Foto: appgallery.huawei.com

Od filtrovania a prehľadávanie transakcií, cez ich plánovanie a vykonávanie až po sledovanie čakajúcich operácií. Skvelý pomocník pre firemné financie.

George Slovensko

George, to je moderné bankovníctvo Slovenskej sporiteľne, s ktorým majú klienti tejto banky priamo zo smartfónu prístup ku všetkým potrebným úkonom.

Foto: appgallery.huawei.com

Od štandardnej správy účtu a financií až po poistenia a investície do fondov či akcií.

Tatra banka

Modernú aplikáciu svojej banky v obchode Huawei AppGallery nájdu aj klienti Tatra banky. Cez svoj smartfón zvládnu na pár kliknutí vykonať všetky tradičné operácie spojené s bankovníctvom.

Foto: appgallery.huawei.com

K tomu sa pripája aj niekoľko šikovných vychytávok uľahčujúcim život a správu peňažných prostriedkov.

eBločky

S aplikáciou eBločky je tu koniec uchovávaniu papierových pokladničných bločkov. Stačí jednoduché naskenovanie QR kódu a dlhodobá archivácia sa môže začať.

Foto: appgallery.huawei.com

Už viac nebude riskovať, že niektorý z dôležitých bločkov stratíte alebo založíte tak, že ich nebudete vedieť nájsť. Všetko budete mať uložené v elektronickej forme priamo vo svojom smartfóne.

VÚB Mobil Banking

V obchode Huawei AppGallery si na svoje prídu aj klienti VÚB banky. Na stiahnutie tu čaká oficiálna aplikácia, ktorá im pomôže so všetkými operáciami elektronického bankovníctva.

Foto: appgallery.huawei.com

Okrem základných operácií ponúka aj viacero praktických vylepšení, takže svoje financie budú mať pevne v hrsti.

VšZP

Univerzálna aplikácia Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Základné zdravotné informácie a vykonané úkony, prehľad najbližších ambulancií v okolí, predpísané lieky a ušetrené doplatky či zdravotný preukaz v digitálnej podobe.

Foto: appgallery.huawei.com

To všetko vždy na dosah cez smartfón.

eBlok

Bločky z nákupov budete mať pevne pod kontrolou aj cez aplikáciu eBlok. Stačí rýchle naskenovanie a okamžite máte istotu, že potrebné doklady sú úplne v bezpečí.

Foto: appgallery.huawei.com

Pre väčšiu prehľadnosť si ich môžete zaradiť do rôznych kategórií. Hromadeniu papierových bločkov je teraz koniec.

by square

Zdieľanie čísla bankového účtu nebolo nikdy také jednoduché ako s aplikáciou by square. Do generovaného odkazu si môžete priamo zakomponovať aj platobné údaje, čím sa to celé posúva ešte do jednoduchších sfér. 

Foto: appgallery.huawei.com

Vytvorený QR kód stačí naskenovať cez bankovú aplikáciu a potvrdiť platbu. Jednoduché a efektné.

Náš tip
AppGallery Code 2021: Predstavujeme kategóriu Cestovanie
13.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+