MojAndroid

Štúdio Appfour, ktoré okrem iného prináša na platformu Android Wear mailového klienta, internetový prehliadač či prehrávač videí, teraz zverejnilo ďalšiu aplikáciu. Tá už ale nie je iba demonštráciou možností systému, ale skutočne užitočnou utilitkou s názvom Launcher for Android Wear.

Náš tip
Android Wear 2.0 prichádza v ďalšej várke na LG a New Balance zariadenia

Návrat k starému ovládaniu

Jednou z noviniek v systéme Android Wear 2.0 je vyvolanie menu s aplikáciami. To spravíte ťuknutím na korunku hodiniek, čím staré gesto potiahnutia z pravej strany zmizlo. Práve toto ponúka nový launcher od Appfour. Výsuvné menu s aplikáciami sa aktivuje potiahnutím z pravej hrany, no tu výhody aplikácie nekončia.

Aplikácie v launcheri spustíte jednoduchým kliknutím, no dlhým podržaním sa objavia ďalšie možnosti. Takto môžete aplikáciu označiť hviezdičkou, skryť v launcheri, odinštalovať a vykonať aj mnohé ďalšie úkony. Na výber sú dva spôsoby zobrazenia aplikácií – posuvné menu, alebo zoznam. Vďaka tomu môžete zobrazenie prispôsobiť vašim preferenciám či veľkosti displeja na vašich hodinkách.

Appfour Launcher je dostupný pre všetky hodinky s Android Wear 2.0

V čase písania tohto článku je aplikácia kompatibilná so všetkými hodinkami, ktoré aktuálne fungujú so systémom Android Wear 2.0. Ide o skutočne šikovný nástroj, ktorý je dostupný zdarma. Vo vnútri aplikácie ale nájdete aj reklamy v podobe ikoniek v launcheri, no tieto reklamy môžete skryť pomocou nákupov v aplikácii.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

12.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+