MojAndroid

Minulý týždeň sme vám predstavili aplikáciu AppBrain, ktorá okrem iného zobrazuje odporúčané aplikácie. Vyberá ich na základe toho aké aplikácie máte/ste mali nainštalové, ktoré aplikácie ste ohodnotili a ktoré ste niekomu odporučili. Spoločnosť AppStoreHQ prišla s podobným nápadom a predstavila aplikáciu AppESP. Snažia sa takto vyriešiť problém Android Marketu, na ktorom sú tisíce aplikácií, ale žiadny poriadny spôsob ako ich zoradiť alebo zistiť, ktoré sa hodia k vásmu životnému štýlu a tomu, na čo používate svoj smartfón.

AppESP stále indexuje Android Market, zbiera údaje z recenzií a hodnotení, a automaticky vytvára personalizovaný zoznam odporúčaných aplikácií. Okrem hodnotiaceho AppRank algoritmu od AppStoreHQ AppESP tiež berie do úvahy aplikácie, ktoré už máte nainštalované na vašom Androi zariadení. Odporúčanie sa zobrazujú v paneli notifikácií a môžete im dať svoj “Like/Dislike”, čo tiež ovplyvní budúce výsledky vyhľadávania.

Aplikácia je k dispozícii zdarma na Android Markete.

30.9.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+