MojAndroid

Úroveň zvuku v Androide sa po príchode Androidu 6.0 Marshmallow dá ovládať jednoduchšie než predtým. Stále to však nie je “to pravé orechové”. A preto na rad prichádza alternatíva v podobe aplikácie. Tou je v tomto prípade App Volume Control. Tento titul síce pôsobí ako veľmi jednoduchá aplikácia, no v útrobách ukrýva presne to, čo pri ovládaní hlasitosti na Androide očakávate.

App Volume Control vám umožní kontrolovať hlasitosť všetkých zvukoch vo vašich aplikáciách. Napríklad, ak počúvate hudbu cez JetAudio, môžete si znížiť hlasitosť hovorov na 20%, vypnúť úplne zvuk budíka, notifikácií aj systémových zvukov a nastaviť hlasitosť hudby na 80%. Toto môžete urobiť aj s oneskorením niekoľkých sekúnd (napríklad po 2 minútach, namiesto toho, aby sa zvukový profil stále prepínal, ak si v aplikácii potrebujete narýchlo iba niečo pozrieť), pričom si v nastaveniach môžete nastaviť aj to, ako sa úroveň zvuku má zmeniť po tom, ako danú aplikáciu vypnete. Na zmenu zvukového profilu vás môže aplikácia upozorniť notifikáciou alebo zavibrovaním. Okrem toho musíme pochváliť aj jednoduché prostredie s intuitívnym rozložením ovládacích prvkov.

Titul App Volume Control je v obchode Play dostupný ako bezplatná aplikácia s reklamami, prípadne vývojári ponúkajú platenú verziu za 0,99 EUR, v ktorej reklamy už nenájdete. Ak chcete aplikáciu vyskúšať, tak odkaz na stiahnutie nájdete nižšie.

Verzia: 2.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.14
Aktuálna cena: 1,19 €
Verzia: 2.14
Aktuálna cena: 1,19 €
12.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+