MojAndroid

Študentský portál Zones.sk má vlastnú aplikáciu, ktorú ocení nejeden študent. Táto sprístupňuje obsah databázy všetkých študentských prác v podobe referátov, ťahákov, učebných poznámok, či vypracovaných maturitných otázok. Všetko nájdete prehľadne na jednom mieste a vždy so sebou. Stačí vlastniť smartfón alebo tablet s operačným systémom Android.

android_aplikácie_1 android_aplikácie_6 android_aplikácie_2

Aplikácia Zones Referáty obsahuje viac ako 10-tisíc študentských prác, ktoré sú prehľadne rozdelené do viac ako 40 kategórií. Samozrejmosťou je moderné a pekne spracované používateľské prostredie, ktoré sa pridŕža zásad HOLO dizajnu. A aplikácii teda nájdete všetko od rôznych slohových prác, básni, gramatiky, laboratórnych prác, až po referáty z dejepisu, náboženstva, či filozofie. Práce sa dajú jednoducho a rýchlo vyhľadať, prezerať, zdieľať s ostatnými, uložiť ich, a následne ich prezerať aj v offline režime bez nutnosti pripojenia na internet. Sťahovať sa dá aj niekoľko prác súčasne.

android_aplikácie_5 android_aplikácie_4 android_aplikácie_3

Pri čítaní je možné pohodlne zmeniť veľkosť písma a v nastaveniach zapnúť aj zobrazenie na celú obrazovku.  Zvoliť sa dá aj počet zobrazených znakov na jednej strane, či aktivovať ovládanie gestami alebo šípkami na displeji.

Zones.sk je  výborným pomocníkom pre všetkých študentov. Spustíte ju ako na smartfónoch, tak aj tabletoch, a to od verzie OS Android 2.3. K dispozícii je úplne zadarmo a dokonca bez reklám.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

14.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+