MojAndroid

Každý z nás má nejaký rozpočet, ktorý môže mesačne minúť. Je len na ňom, ako s ním naloží a na čo peniaze minie. Množstvo ľudí v tom nemá prehľad, aj keby možno chceli. Práve pre nich je tento výber aplikácií ako stvorený. S nimi budete mať prehľad o tom, na čo svoje peniaze míňate a na základe toho môžete nejakým spôsobom optimalizovať svoj rozpočet. V predchádzajúcom článku sme vám priniesli zoznam aplikácií, ktoré sa páčia nám v redakcii, teraz sú na rade tie vaše.

Spendee

Vďaka tejto aplikácii budete môcť sledovať vaše príjmy a výdavky a lepšie si urobíte prehľad, na čo míňate najviac peňazí. Nechýba zobrazenie grafu, na základe ktorého vidíte, kam vaše peniaze idú. Nastaviť si môžete aj výšku svojho rozpočtu. Keď ho presiahnete, aplikácia vás na to upozorní.

Verzia: 3.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

CWMoney Expense Track

Vydarená aplikácia, s ktorou získate kompletný prehľad o vašich transakciách. Tie si budete jednoducho zapisovať a ihneď uvidíte, na čo míňate najviac peňazí. Na základe týchto štatistík môžete jednoducho nastaviť svoje výdavky tak, aby boli efektívnejšie. Pridávať môžete aj fotografie, aplikácia podporuje viacero účtov a dáta môžete exportovať napríklad aj do excelovskej tabuľky.

Verzia: 2.942
Aktuálna cena: Zdarma

ClevMoney

Aplikácia, ktorá ponúka jednoduchšie používateľské rozhranie, ktoré nepodľahlo moderným trendom, avšak má niečo do seba. Rovnako, ako s konkurenčnými aplikáciami, aj tu získate kompletný prehľad o svojich financiách. Stačí si len transakcie poctivo zapisovať. Nechýba jednoduchý graf, takže ihneď prehľadne vidíte, na čo ste v určitom období minuli najviac.

Verzia: 3.9.61
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.9.61
Aktuálna cena: Zdarma

Bills Reminder, Payments & Expense Manager

S touto aplikáciou už nikdy nezmeškáte termín dôležitej platby. Jednoducho vás na ňu upozorní. Nemusíte sa obávať, že nejaké účty už nezaplatíte včas. Okrem toho nechýba správca vašich peňazí, svoje príjmy a výdavky si môžete zaznamenávať priamo v aplikácii a na základe týchto záznamov budete mať prístup a informácie o vašich príjmoch či výdavkoch.

Verzia: 1.5.8
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie aplikácie cloudových úložísk pre Android | Tipy čitateľov

Náš tip
Najlepšie e-mailové aplikácie pre Android | Tipy čitateľov

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na editovanie videa | Tipy čitateľov

8.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+