MojAndroid

Je štatisticky dokázané, že viac ako polovica mužov si nedokáže uviazať kravatu. Patríte k nim? Ak áno, tak jednou z možností ako si uviazať uzol na kravate je o pomoc požiadať suseda, partnerku, či rodinných známych. Tou druhou je stiahnutie bezplatnej aplikácie, vďaka ktorej sa to môžete naučiť svojpomocne.

How to Tie a Tie1 How to Tie a Tie2

Vďaka aplikácii sa môžete naučiť do života ďalšiu potrebnú vec – uviazať si kravatu. V aplikácii nájdete uzol skutočne pre každú príležitosť – široký alebo úzky, veľký či malý, symetrický či asymetrický. Neradi nosíte kravaty? Nevadí, nájdete tu taktiež návod ako upevniť motýlika. Po ruke budete mať až 12 základných viazaní, akými sú napríklad Cavendish, Windsor, či Plattsburgh uzol.

How to Tie a Tie3

V 3D animácii môžete krok za krokom sledovať každý pohyb rúk a následne ho zopakovať. Pomýlili ste sa? Nevadí. Jednoducho sa prekliknite o krok späť. Užitočnými môžu byť aj krátke textové tipy, ktoré vyriešia množstvo nejasností.

How to Tie a Tie4 How to Tie a Tie5

 

30.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+