MojAndroid

Aplikácia Unclouded je určená pre všetkých náročných používateľov, ktorí pracujú s viacerými cloudovými službami. Vďaka nej môžu na jednom mieste spravovať dátové úložiská najpopulárnejších cloudov, vrátane Dropboxu, Google Drive, OneDrive, BOX-u a po novom aj obľúbeného MEGA. Všetky tieto online úložiská prinášajú so sebou vlastné výhody, je však ťažké ich spravovať z niekoľkých aplikácií. Aj preto vznikol Unclouded, ktorý jednotlivé cloudy združuje na jedno miesto.

Aplikácia však nie je iba obyčajným správcom súborov a na rozdiel od iných riešení, disponuje aj ďalšími zaujímavými a užitočnými funkciami. Nájdete tu napríklad nástroj pre analýzu súborov, ktorý vám povie, aké dáta a ktoré súbory a adresáre zaberajú v cloude najviac miesta. Podporované je tiež vyhľadávanie naprieč všetkými službami, takže nájdenie hľadaného dokumentu sa stane skutočne otázkou niekoľkých kliknutí, pričom ušetríte nielen svoj čas, ale aj nervy. Ako bonus je potom vyhľadávanie duplikátov a informácie o tom, kedy a ktoré súbory sa zmenili.

Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo, ponúka však aj platenú verziu s niekoľkými funkciami navyše. Jednou z nich je napríklad podpora pre tmavú tému a možnosť pridať viac ako dve cloudové úložiská.

Verzia: 2.3.3-play
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.3-play
Aktuálna cena: Zdarma

 

5.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+