MojAndroid

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo sa dialo vo vašom živote v tento deň pred rokom či pred dvomi? V dnešnej dobe, keď sa veľká časť z nášho dňa odohráva na internete a sociálnych sieťach, už nie je také zložité vystopovať, čo sme robili v minulosti. Stačí si pozrieť nástenku na Facebooku a listovať v starých príspevkoch a o nostalgické momenty máte postarané. Existuje však aj oveľa elegantnejší spôsob.

Aplikácia Timehop slúži ako okno do minulosti. Každé ráno vám ukáže, čo ste robili v tento deň pred rokom, dvomi či piatimi. Informácie pri tom čerpá z niekoľkých zdrojov. V prvom rade skúma históriu vašich príspevkov na sociálnych sieťach. Stačí, keď s aplikáciou spojíte svoje účty na sieťach Facebook, Twitter, Foursquare či Instagram a aplikácia bude mať dostatok informácií na to, aby vám každé ráno pripomenula zaujímavé momenty z vašej minulosti. Tieto informácie sa zobrazia v akomsi zozname, ktorý pozostáva z vašich statusov z Facebooku či zdieľaného obsahu, príspevkov na Twitteri či zdieľaných fotografií a videí z Instagramu. Tento news feed môžete oživiť prepojením aplikácie s gáleriou, vďaka čomu vždy uvidíte aj fotky, ktoré ste zhotovili v tento deň niekedy v minulosti. Tieto staré príspevky môžete následne opätovne zdieľať a zaspomínať si aj s priateľmi na momenty spred pár rokov.

timehop2 timehop3 timehop4

Aplikácia je v Obchode Play úplne zadarmo a v zariadení vám zaberie iba pár megabajtov pamäte. Hoci neponúka žiadnu prevratnú funkcionalitu, je veľmi dobrým doplnkom vášho smartfónu. Po nainštalovaní o nej ani nebudete viac vedieť, každé ráno sa ale zobrazí upozornenie s obrázkami a statusmi, ktoré ste uverejnili pred niekoľkými rokmi. Nie je možné ani vrátiť sa pár dní dozadu a pozrieť si staré príspevky, no ak ráno nemáte čas, môžete notifikáciu jednoducho zrušiť a pozrieť sa do aplikácie kedykoľvek v priebehu dňa.

Verzia: 4.3.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.3.5
Aktuálna cena: Zdarma

5.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+