MojAndroid

Nová verzia aplikácie Tatra Banka prichádza s niekoľkými novinkami. Do aplikácie po novom pribudli detailné informácie o sporení v 3. pilieri, prehľad jednotlivých príspevkov, detail zmluvy a možnosť požiadať o DDS. Novinkou je aj to, že užívateľ môže zrealizovať bežný prevodný príkaz z kreditnej karty. Prevod je možné zadať na ľubovoľný domáci účet. Poslednou zmenou je potom zdieľanie detailu pohybu, v ktorom klient aplikácie môže poslať detail pohybu na bežný účet vo formáte PDF do tlačiarne alebo na e-mail.

Tatra Banka vynovenú verziu svojej mobilnej aplikácie predstavila už vo februári, kedy pre zákazníkov uviedla verziu 2.0. Tá, ako inak, priniesla so sebou aj viacero podstatných zmien, vrátane dizajnu a funkcií. Novšiu aplikáciu si môžete stiahnuť z obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

9.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+