MojAndroid

V najnovších štatistikách zo sveta aplikácií sa pýšia dva slovenské tituly medzi top 10timi aplikáciami v USA v kategórii Mapy a navigácia. Obe aplikácie patria pod slovenskú spoločnosť Sygic. V obchodoch s aplikáciami Google Play a App Store bodoval kľúčový produkt Sygic GPS Navigation a aplikácia Be-On-RoadŠtatistiky priniesla analytická spoločnosť App Annie, zaoberajúca sa prieskumom trhu s aplikáciami a hrami.

Sygic tak naďalej pokračuje v reprezentácii Slovenska v zahraničí, k dnešnému dňu naviguje viac ako 70 miliónov ľudí po celom svete. S rastúcim počtom užívateľov Sygic rozširuje aj svoj tím. Intenzívne vyhľadáva talentovaných ľudí, ktorí chcú udávať trendy v oblasti navigácie a láka ich pracovať pre spoločnosť, ktorej víziou je raz sprevádzať každého človeka na zemi. Sygic má, ako jedna z mála spoločností, postavenú firemnú stratégiu na malých špecializovaných tímoch ľudí, ktoré vytvárajú vlastné produkty, stanovujú si svoje vízie a ciele, analyzujú potreby zákazníkov, a tak spoločne prinášajú hodnotné riešenia pre používateľov.

Kompletný rebríček Top 10 aplikácií nájdete na obrázku nižšie.

AppAnnieNovember

BE-ON-ROAD je bezplatná offline GPS navigácia pre Android, založená na OpenStreetMaps. Mapy sú aktualizovné niekoľkokrát ročne a môžu byť uložené vo Vašom zariadení alebo na SD karte. To znamená, že navigáciu môžte využívať aj bez internetového pripojenia. Slovenský Sygic kúpil českú navigačnú aplikáciu BE-ON-ROAD ešte v auguste tohto roka. Podrobné informácie, vrátane rozhovoru z CEO Sygicu, Michalom Stenclom, si môžete prečítať v článkoch, na ktoré odkazuje TIP.

Náš tip
Sygic kupuje BE-ON-ROAD, stáva sa dvojkou na trhu s navigáciami

Náš tip
ROZHOVOR | Michal Štencl – Do konca roka 2015 získame 100 miliónov používateľov (video)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa

22.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+