MojAndroid

Jednou z obľúbených funkcií smartfónov je správa úloh a poznámok. Vývojári si to ale uvedomujú, a tak je v tomto momente každý obchod s aplikáciami doslova preplnený rôznymi nástrojmi na správu úloh, poznámok a To-Do listov. Aj napriek tomu sa ale z času na čas objaví nová aplikácia, ktorá ponúka niečo nové a zaujímavé. Takéto tituly síce možno nekonkurujú tým najvplyvnejším multiplatformovým službám na trhu, ale dokážu si získať dostatok pozornosti a fanúšikov. Medzi nové aplikácie v obchode Play z tejto kategórie patrí aj titul Swipes, ktorý si zaslúžil veľmi dobré hodnotenia na konkurenčnej platforme iOS aj vďaka peknému dizajnu.

Na zaradenia s Androidom sa ale nedostala aplikácia s totožným dizajnom, práve naopak. Vývojári prispôsobili svoj titul novému material dizajnu, vďaka čomu dosiahli veľmi pekný vzhľad idúci ruka v ruke s dizajnom mnohých ďalších populárnych aplikácií. Okrem toho ale aplikácia ponúka množstvo zaujímavých funkcií, ktorými konkuruje aj iným populárnym titulom. Titul Swipes funguje na princípe vytvárania časovej osi pre každý deň, kde si môžete jednoducho naplánovať jednotlivé povinnosti a následne si prehliadať, čo vás počas najbližších dní čaká.

Ako názov aplikácie napovedá, základom ovládania sú dotykové gestá, pomocou ktorých môžete úlohy archivovať, odložiť na neskôr a vykonávať rôzne ďalšie operácie. Celkovo ide o jednu z najkrajšie spracovaných aplikácií s touto funkcionalitou, ktoré aktuálne nájdete v obchode Play. Užitočná je aj prepracovaná integrácia s aplikáciou Evernote, ktorá patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie v tejto kategórii. Najlepšou správou je, že titul Swipes je v obchode Play dostupný zadarmo a nenájdete tu ani žiadne in-app nákupy. Veľmi príjemným bonusom je možnosť pracovať so službou prostredníctvom webového prehliadača, pričom už čoskoro by malo byť zverejnené aj oficiálne rozšírenie pre prehliadač Google Chrome.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Phandroid

16.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+