MojAndroid

Kontrolovať si spotrebu paliva a náklady naň by malo patriť k povinnostiam každého vodiča. Presne v tom vám môže pomôcť aplikácia s názvom Fuelio. Je androidovou aplikáciou a slúži na vedenie palivového denníka, nákladov a prejazdených kilometrov. Výsledkom by mala byť lepšia hospodárnosť. Šofér tak má prehľad o výdavkoch či už počas týždňa alebo mesiaca, no v prípade rodiny si tiež môže sledovať spotrebu viacerých áut naraz.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

 

Aplikácia má prehľadný dizajn a nastavenia jednotlivých funkcionalít si môžete meniť (napr. kilometre/míle). Do zoznamu funkcií patrí prejdená vzdialnosť i záznamy o tankovaní. Okrem množstva litrov tu potom máte prehľad aj o frekvencii dopĺňania zásob a prostredníctvom Google Maps si miesta môžete i pozrieť na mape. Informácie pre prípad potreby môžete dokonca vyexportovať vo forme súboru OpenOffice, Google Docs či tabuliek Excel. Nechýba ani kalkulačka, kde si dokážete prepočítať cenu paliva na určitú vzdialenosť a množstvo iných zaujímavostí.

Vo verzii PRO získate navyše synchornizáciu i s Dropboxom, Google Drive a môžete sem pridať i vlastnú kategóriu s výdavkami, ako je napríklad poistenie či servis a parkovanie. Takto budú vaše štatistiky míňania peňazí na auto ešte presnejšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Fuelio bol od roku 2011 privátnym projektom, no pripojil sa k spoločnosti Sygic, ktorá je známa z oblasti navigácií. Stojí za svetovo uznávanou Sygic GPS Navigáciou a tiež za Speed cameras, Sygic Car Navigation, Sygic Truck Navigation a Family Locator.

Zdroj: Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+