MojAndroid

Aplikácia Spevník je jednou z tých, ktoré by vo vašom Android zariadení určite nemali chýbať. Minimálne vtedy, ak navštevujete československé portály ako je supermusic.sk, velkyzpevnik.cz, akordytexty.cz, zpevnik.wz.cz, pisnicky-akordy.cz alebo kytarovenebe.cz. Práve z nich tu nájdete texty, preklady a akordy piesní, ktoré tak budete mať vždy po ruke vo svojom smartfóne alebo tablete.

Screenshot_2014-02-12-10-54-09 aplikácia-spevník-6 aplikácia-spevník-4

Spevník tak dokáže vyhľadávať na niekoľkých portáloch súčasne, pričom v nastaveniach si môžete vybrať len niektoré z nich. Výsledky sú po vyhľadaní zoradené v kategóriach podľa jednotlivých webov, každá položka je odlíšená informačným tagom, ktorý jasne hovorí o aký druh obsahu ide, či o text, akordy alebo preklad. Tieto môžete následne uložiť medzi obľúbené aj na neskoršie čítanie v offline režime.

aplikácia-spevník-3 aplikácia-spevník-2 aplikácia-spevník-5

Aplikácia ponúka používateľovi aj niekoľko nastavení. Zmeniť je možné veľkosť písma a font, či rýchlosť alebo oneskorenie automatického skrolovania textu. Na výber máte aj dve témy vzhľadu, ktoré môžu farby prostredia ladiť do svetlých alebo tmavých farieb. Celkovo Spevník nepôsobí úplne najmodernejším dojmom a občas býva spomalený pri vyhľadávaní. Svoju prácu, vyhľadávanie textov, akordov a prekladov na vyššie zmieňovaných portáloch,  však odvádza dobre.

Verzia: 1.17.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.17.1
Aktuálna cena: Zdarma

13.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Petoss

  Fajn vec, ale bez možnosti offline uloženia skladieb mi jej použitie pripadá dosť diskutabilné… alebo si len ja vždy vyberám také miesta na táborenie, kde je slabý či žiaden signál? :-D

  • skladby sa dajú ukladať aj pre offline čítanie :)

   • Petoss

    V tom prípade beriem späť, vďaka za info, v článku som o tom zmienku nenašiel :)

   • Jozef Rábara

    Chcel by som sa opytatci sa daju skladby cislovat ako v beznom spevniku a akym sposobom mozem editovat skladbyv PC pre ulahcenie prace…..ako pridat obrazky, schemy?

 • Rastislav Klempa

  Super. :o)

 • Karol

  Super vecička, chválim autora a fandím mu.

 • duff

  naozaj sa neda pesnicka otovorit a editovat v PC ? Editacia textu a akordov v telefone alebo tablete je pekelne neprakticka…

+