MojAndroid

Aplikácia Spevník je jednou z tých, ktoré by vo vašom Android zariadení určite nemali chýbať. Minimálne vtedy, ak navštevujete československé portály ako je supermusic.sk, velkyzpevnik.cz, akordytexty.cz, zpevnik.wz.cz, pisnicky-akordy.cz alebo kytarovenebe.cz. Práve z nich tu nájdete texty, preklady a akordy piesní, ktoré tak budete mať vždy po ruke vo svojom smartfóne alebo tablete.

Screenshot_2014-02-12-10-54-09 aplikácia-spevník-6 aplikácia-spevník-4

Spevník tak dokáže vyhľadávať na niekoľkých portáloch súčasne, pričom v nastaveniach si môžete vybrať len niektoré z nich. Výsledky sú po vyhľadaní zoradené v kategóriach podľa jednotlivých webov, každá položka je odlíšená informačným tagom, ktorý jasne hovorí o aký druh obsahu ide, či o text, akordy alebo preklad. Tieto môžete následne uložiť medzi obľúbené aj na neskoršie čítanie v offline režime.

aplikácia-spevník-3 aplikácia-spevník-2 aplikácia-spevník-5

Aplikácia ponúka používateľovi aj niekoľko nastavení. Zmeniť je možné veľkosť písma a font, či rýchlosť alebo oneskorenie automatického skrolovania textu. Na výber máte aj dve témy vzhľadu, ktoré môžu farby prostredia ladiť do svetlých alebo tmavých farieb. Celkovo Spevník nepôsobí úplne najmodernejším dojmom a občas býva spomalený pri vyhľadávaní. Svoju prácu, vyhľadávanie textov, akordov a prekladov na vyššie zmieňovaných portáloch,  však odvádza dobre.

Verzia: 1.17.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.17.1
Aktuálna cena: Zdarma

13.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+