MojAndroid

Hoci platforma Android ponúka stovky tisíc aplikácií, len veľmi málo z nich využívame pravidelne. Vo väčšine prípadov sú to najčastejšie sociálne siete, mail, telefón, nejaká hra alebo RSS čítačka a ostatné spustíme len sporadicky. Preto sa každému z nás hodí určité riešenie, ako v rýchlosti aktivovať vybrané aplikácie. V obchode Google Play nájdeme množstvo rôznych aplikácií, ktoré slúžia tomuto účelu. Medzi tie najnovšie patrí Slyde a jeho spôsob spúšťania jedným dotykom.

Novinka Slyde umiestni na okraj plochy transparentné plávajúce tlačidlo. Dotykom na toto miesto sa odhalia bubliny s ikonami vybraných aplikácií a posunutím prsta na jednu z nich sa aplikácia spustí. Bubliny s aplikáciami sú konfigurovateľné a ich pozície je možné meniť podľa potreby. Ak nebudete tlačidlo nejaký čas potrebovať alebo vám jednoducho vadí, dvojitým kliknutím ho môžete schovať do notifikačnej lišty, kde bude čakať na opätovnú aktiváciu.

Aplikácia sa tak stáva veľmi šikovným pomocníkom, ktorá vám ušetrí čas a zbytočné hľadanie vašej obľúbenej appky alebo hry medzi všetkými ostatnými v ponuke. Slyde je dostupný v obchode Google Play za 0,71€ a stiahnuť si ho môžete prostredníctvom widgetu nižšie. Pre lepšie pochopenie fungovania aplikácie si tiež môžete pozrieť prezentačné video.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 1,05 €
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 1,05 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+