MojAndroid

Android 5.0 Lollipop prišiel s významnou zmenou dizajnu a funkčnosti používateľského prostredia systému, s čím sú spojené aj niektoré negatívne reakcie používateľov. Jednou takou spornou funkciou je nová notifikačná lišta, ktorá po stiahnutí zobrazí len notifikácie, pričom ďalšie nadstavenia je nutné vyvolať opätovným dotykovým gestom. Hoci táto zmena vyžaduje len trocha cviku, stále sa nájdu používatelia, ktorí by privítali okamžitý prístup k rýchlym nastaveniam. V tomto bode prichádza na rad skvelá aplikácia Settings Extended.

Settings Extended v podstate pridáva panel rýchlych nastavení priamo do výpisu notifikácií a to platí aj pre uzamknutú obrazovku. Aplikácia pritom ponúka skvelé možnosti úprav. Vybrať si môžete zo všetkých bežných nastavení, ako je Wi-Fi, mobilné siete, hotspot, stav batérie, GPS a pridať si môžete dokonca aj odkaz na aplikáciu podľa výberu alebo informácie o počasí.

Settings Extended Settings Extendedaaa Settings Extended aa

Aplikácia Settings Extended je skvelým rozšírením notifikácií, pričom ocenili sme hlavne prítomnosť nastavení na uzamknutej obrazovke. Aplikácia je dostupná zadarmo na 30 dní a po uplynutí ponúka len základné funkcie. Potom si môžete dokúpiť rozšírenia v rôznych cenách.

Verzia: 8.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+