MojAndroid

Pokiaľ pracujete s elektronikou a slovo rezistor pre vás nie je neznámym, tak sa vám možno hodí aplikácia s názvom ScanR. Ide o praktický titul, ktorý vám dokáže povedať, aký odpor v ohmoch má rezistor, na ktorý sa pozeráte. Aplikácia funguje naozaj jednoducho – sníma farebné pásiky na rezistore a na základe toho vám povie, aký odpor má daný rezistor.

Kamera sníma rezistor pre istotu 20-krát predtým, ako vám povie výsledok. Pokiaľ váš mobil nedokáže rezistor poriadne nasnímať, môžete farby pásikov na rezistore do aplikácie zadať aj manuálne. Aplikácia ScanR je ešte stále vo fáze vývoja, a tak ponúka iba jednoduché prostredie. Tituly tohto typu sú ale určené na používanie, nie na vnímanie krásy, a tak jednoduchšie prostredie vôbec neodsudzujeme, ba naopak, myslíme si, že v aplikácii tohto typu je prínosom. Ak si aplikáciu chcete vyskúšať, stiahnite si ju z obchodu Play, prípadne si o nej prečítajte viac na vlastnom vlákne XDA fóra.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: XDA

14.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+