MojAndroid

Tento týždeň som si všimol, že na stránke Google vyhľadávania sa dá prepnúť na záložku “Android aplikácie”. Po prepnutí do tohto režimu prebieha vyhľadávanie iba v aplikáciách, ktoré sa nachádzajú na Android Markete. Po prvých reakciách na tento článok to vyzerá tak, že táto funkcia zatiaľ nie je dostupná v slovenskom jazyku, takže si na ňu bude treba chvíľu počkať. Vyskúšajte prepnúť jazyk stránky zo slovenčiny na angličtinu.

Mnohí z vás sa sťažovali, že sa im nedarí nájsť aplikácie cez Android Market, tak to vyskúšajte tu. Neviem, či to nejako pomôže, lebo na Google serveroch to asi prehľadáva rovnakú databázu, ale kto vie? Skúste a dajte vedieť. Ak vás zaujímajú nové hry a aplikácie, tak sledujte našu webstránku, snažíme sa stále prinášať najnovšie zaujímavosti.

5.12.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+