MojAndroid

Dnešný užívateľ je stále viac prepojený a počet zariadení, ktoré používa a tiež objem dát, ktoré ukladá neustále rastú. Spoločnosť Lenovo sa preto rozhodla podať používateľom pomocnú ruku a predstavila novú aplikáciu REACHit, ktorá bola navrhnutá s cieľom zlepšiť spôsob, ako ľudia môžu spravovať svoje súbory na viacerých platformách a zariadeniach.

Aplikácia REACHit spravuje viaceré zariadenia a úložiská pripojením k užívateľovmu počítaču, zariadeniu Android alebo iOS ako aj viacerým cloudovým účtom ako je Google Drive, OneDrive, Dropbox a Box. Pre používanie aplikácie je nutné vytvorenie účtu, tzv. Lenovo ID. Ak sa pod rovnakým účtom prihlásite na všetkých vašich zariadeniach, ako je váš smartfón alebo tablet, budete môcť vyhľadávať alebo spravovať súbory z každého z nich. Pre užívateľov Windows sa REACHit integruje do Windows File Explorer, vďaka čomu môžu vyhľadávať umiestnenie súborov aj v rámci operačného systému Windows. Nechýba ani webové rozhranie, cez ktoré je spravovanie možné prakticky z každého zariadenia s internetovým prehliadačom.

REACHit užívateľom umožňuje presúvať zložky a súbory z telefónu do počítača alebo medzi jednotlivými úložiskami jednoduchým presunutím a pustením súborov v rámci rozhrania aplikácie. Užívatelia taktiež môžu presúvať textové dokumenty, tabuľky a prezentácie v cloudových úložiskách použitím dokumentového editora ZOHO. Dokumenty, obrázky, videá a ďalšie súbory je možné zdieľať s rodinou a priateľmi cez aplikáciu SHAREit, email, stiahnuteľné linky a tiež cez FaceBook alebo Twitter.

REACHit lenovo REACHit lenovo-2

Aplikácia REACHit nájde využitie u všetkých užívateľov, ktorí vlastnia viaceré mobilné zariadenia a hľadajú jednoduchý spôsob na prenos súborov alebo jednotnú vzdialenú správu všetkých súčasne. Aplikácia bude predinštalovaná na všetkých zariadeniach značky Lenovo od začiatku roku 2015. Už teraz si ju však môžete stiahnuť zadarmo na akékoľvek zariadenie s Androidrom 4.1 a novším na stránkach Lenovo.com, v obchode Google Play a tiež na Apple App Store.

25.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+