MojAndroid

Schopnosť majiteľa vozidla identifikovať údaje na bočniciach pneumatík pri ich výbere je kľúčová. Napriek tomu nemusí byť pre každého samozrejmosťou. Veľa vodičov, ktorých sa pýtali hliadky spoločnosti Continental na čítanie hodnôt z bočníc pneumatík, neuspelo. Viac ako polovica (56 %) opýtaných nevie údaje čítať správne. A práve znalosť údajov na bočnici pneumatiky môže hrať dôležitú úlohu pri komunikácií s pneuservisom. Continental preto svojim zákazníkom ponúka mobilnú aplikáciu, ktorá im môže rozhodovanie o novom prezutí uľahčiť. Titul nesie názov Pneumatiky a je dostupný bezplatne pre Android a iOS zariadenia.

Aplikacia Pneumatiky

Aplikácia Pneumatiky slúži ako praktický poradca pri sezónnom i mimoriadnom výbere pneumatík. Prináša množstvo užitočných rád a tipov, ktoré pomôžu predĺžiť životnosť pneumatík, ušetriť náklady a zvýšiť bezpečnosť na cestách. V prípade defektu aplikácia Pneumatiky pomôže vyhľadať podľa aktuálnej GPS pozície najbližší pneuservis v Slovenskej či Českej republike, Poľsku, Rakúsku alebo Nemecku s možnosťou priameho volania a navigácie. Okrem toho aplikácia ponúka pomoc s predĺžením životnosti pneumatík.

Medzi výhody tejto aplikácie patrí jednoduché a funkčné prostredie, prítomnosť noviniek a článkov zo sveta motorizmu či napríklad krátke inštruktážne videá, ktoré dokážu používateľom lepšie vysvetliť daný problém. Pri predstavení aplikácie spoločnosť Continental vyhlásila aj súťaž o 4 sady pneumatík a ďalšie hodnotné ceny. Viac informácií nájdete priamo v aplikácii Pneumatiky, ktorú si môžete stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 5.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

30.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+