MojAndroid

Okrem klasických „appiek“ nájdeme v Obchode Play aj rôzne zaujímavé nástroje, ktoré nám často uľahčia viacero denných úkonov. Medzi ne sa radí napríklad aj najnovší počin vývojárskeho štúdia embermitre, titul Pixolor, ktorý poteší každého dizajnéra.

Ak sa pýtate, čo bude hlavným cieľom Pixoloru, odpoveď je jednoduchá. Kruh, ktorý sa vám po nainštalovaní aplikácie zobrazí na displeji, je v podstate akýmsi „plávajúcim kvapkadlom“, pomocou ktorého si môžete zobraziť slovné i kódové označenie každej farby na obrazovke. Táto funkcia tak poteší predovšetkým  fotografov, umelcov, či návrhárov a dizajnérov.

pixolor1 pixolor2

Kódy farieb je možné skopírovať do schránky a ďalej s nimi pracovať podľa vlastného uváženia. Toto ale nie je jedinou funkciou danej aplikácie. Zistiť sa pomocou nej dajú aj súradnice (DIP) všetkých pixelov na zobrazovacej jednotke, či dokonca veľkosť samotných „dipov“. Pohyblivý kruh pritom výrobne poslúži aj ako lupa, keďže v jeho stredovej časti nájdete zvolenú časť obrazovky zväčšenú. 

Aplikácia Pixolor je k dispozícii v obchode Play zadarmo, ak sa ale budete chcieť zbaviť reklám, ktorých sa tu nachádza ale len minimum, budete musieť obetovať 1,99 €.

Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
27.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+