MojAndroid

Určite to poznáte. Zo svojej domovskej obrazovky sa potrebujete rýchlo dostať do nastavení, alebo k nejakej z obľúbených aplikácií. Keďže nie každý smartfón disponuje funkciou rýchleho vyhľadávania, tento cieľ sa môže javiť ako nesplniteľný. To však len do momentu, kedy si do zariadenia nainštalujete užitočnú aplikáciu, ktorá umožní dostať sa k nutným procesom jediným potiahnutím prsta.

A práve takou Omni Swipe je. Hoci nejde o prvý titul takéhoto druhu, opäť môžeme vravieť o pomerne zaujmavom nástroji, ktorý uľahčí používanie inteligentného zariadenia nejednému aktívnemu používateľovi. Dôvodom je totiž fakt, že samotná aplikácia pracuje na pozadí, pričom aktivovať ju stačí len jednoduchým potiahnutím z dolných rohov do stredu obrazovky. Po vykonaní tohto nevyhnuntého kroku sa vám už naskytne pohľad na vami preddefinované možnosti nastavení, respektíve na obľúbené aplikácie, procesy, či kontakty.

MA2

Aplikácia Omni Swipe má oproti konkurencii veľkú výhodu. Tou je nepochybne fakt, že neukrajuje z dotykovej plochy zariadenia. Nenájdeme v nej teda sústavne zobrazené možnosti, ako ani transparentné tlačidlá rýchlej voľby, tak, ako to v podobných tituloch býva zvykom.

MA3

Pri Omni Swipe si pritom nenastavíte len prístup k aplikáciam. Priamo z ktorejkoľvek obrazovky vášho smartfónu totiž môžete vyhľadávať aj kontakty, respektíve si ľubovoľne meniť preddefinované nastavenia. V praxi to teda znamená, že či už ste v internetovom prehliadači, v nastaveniach, alebo v aplikácii kalendára, tlačidlo Domov potrebovať nebudete. Ak vás titul Omni Swipe zaujal, stiahnuť si ho môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu. Za samotné používanie aplikácie totiž nezaplatíte ani cent.

Verzia: 2.46
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.46
Aktuálna cena: Zdarma
26.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+