MojAndroid

Obchod Google Play je plný aplikácií, ktoré vám pomôžu či zjednodušia vaše cestovateľské túžby. Pomocou nich sa rýchlejšie a lepšie zorientujete v teréne, získate informácie o lokalite, v ktorej sa nachádzate alebo jednoducho naplánujete svoju cestu. Toto je zoznam tých najlepších aplikácií, na ktoré nedáme v redakcii dopustiť.

Turistické Atrakcie Slovensko

Rýchle informácie o polohe, vzdialenosti, trase a detailoch hradov, zámkov, jaskýň, múzeí, galérii, hvezdární, záhrad, skanzenov a mnohých ďalších turistických zaujímavostí na území Slovenskej republiky. Jednoducho Váš vreckový turistický sprievodca po Slovensku. Aplikácia funguje celkom spoľahlivo, avšak stále sa jedná len o beta verziu. Výhodou je aj jednoduchosť a prehľadnosť.

Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Tripadvisor

Objavte užitočné odporúčania na cestovanie a rady od ľudí a expertov, ktorých sledujete, a jednoducho si uložte svoje nápady na plánovanie a rezerváciu dokonalého výletu a podeľte sa o ne. S miliónmi recenzií a fotografií od cestovateľov, zájazdov a atrakcií s možnosťou rezervácie a odporúčaných reštaurácií máte všetko, čo potrebujete pre lepší prehľad a lepšie cestovanie. Kedykoľvek.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

View Ranger

View Ranger je vlastne mapa, ktorá je akýmsi digitálnym sprievodcom po celom svete. Obsahuje vysoko detailné topografické mapy, ktoré sú oveľa podrobnejšie, ako napríklad Google mapy. Hlavne čo sa týka turistických trás a chodníkov. V prípade nutnosti vie poslúžiť aj ako navigácia. Ak si mapy stiahnete, môžete aplikáciu využívať aj offline.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Booking.com

Pomocou tejto aplikácie si veľmi jednoducho zarezervujete hotel či iné ubytovanie. Rovnako získate informácie a recenzie o konkrétnych miestach. Aplikácia by nemala chýbať žiadnemu správnemu cestovateľovi.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie launchery pre Android | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie Android kalendáre | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy čitateľov

 

4.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+