MojAndroid

Niečo pre športových fanúšikov. V Google Play nájdete množstvo prepracovaných aplikácií, s ktorými vám neuniknú žiadne aktuálne športové výsledky. Niektoré z nich sa špecializujú len na jeden šport, iné v sebe ukrývajú najaktuálnejšie informácie z viacerých športov. Na začiatku týždňa sme priniesli článok s aplikáciami, ktoré používame v redakcii, teraz sú na rade tie aplikácie, ktoré používate vy – naši čitatelia.

theScore: Live Sports Scores, News, Stats & Videos

Vznik tejto vydarenej a kvalitnej aplikácie sa datuje už veľmi dávno a za čas, ktorý sa nachádza v Google Play, si našla množstvo fanúšikov. S aplikáciou získate prístup k aktuálnym zápasom v rôznych športoch, nechýbajú výsledky, tabuľky a omnoho viac. Tešiť sa môžete aj na detailnejšie informácie o konkrétnych tímoch či hráčoch. Pre svoje obľúbené tímy si môžete jednoducho nastaviť notifikácie, a tak už nikdy nezmeškáte žiadny zápas.

Verzia: 19.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

NHL

Každý správny fanúšik kanadsko-americkej hokejovej NHL by mal mať nainštalovanú túto aplikáciu. Ponúka výsledkový servis ku všetkým zápasom, nechýbajú zaujímavé videá a samozrejmosťou je aj kompletná tabuľka NHL, západnej či východnej konferencie a samozrejme aj všetkých divízií. Z tejto aplikácie sa dozviete aj všetky aktuálne informácie zo zákulisia a diania v súťaži.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Premier League

Oficiálna aplikácia svetoznámej najvyššej anglickej futbalovej súťaže. Vyznačuje sa prehľadnosťou a výborným spracovaním. Prehľad zápasov a výsledkov je úplnou samozrejmosťou, rovnako ako aktuálna tabuľka. S aplikáciou sa dozviete všetky dôležité novinky, ktoré sa v lige udiali a o ktorých by ste vedieť mali. Vítanou funkciou sú aj detailné štatistiky jednotlivých hráčov.

Verzia: 1.1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.9
Aktuálna cena: Zdarma

MSN Sports – Scores & Schedule

Aplikácia poskytuje aktuálne informácie zo sveta športu. Nechýbajú výsledky, tabuľky a iné dôležité fakty, ktoré sa v športe udiali. Dočítate sa v nej aktuálne novinky a neujde vám nič podstatné. Tešiť sa môžete na vyše 150 rôznych líg. Navigácia v aplikácii je jednoduchá a intuitívna.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Partner seriálu je 365.banka

Klientom 365 sa staneš tak, že si stiahneš appku, budeš potrebovať svoj občiansky preukaz, zmluvy Ti pošleme e-mailom a podpíšeš ich podržaním tlačidla priamo v appke. Na záver sa s nami ešte spojíš cez videohovor a hotovo.

Účet si založíš aj pri kávičke. Dostaneš k nemu platobnú kartu, Google Pay, sporenie, odmeňovací program a mnoho ďalšieho. To všetko zadarmo.

Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie slovenské spravodajské aplikácie pre Android | Tipy čitateľov

Náš tip
Najlepšie aplikácie na behanie pre Android | Tipy čitateľov

Náš tip
Najlepšie aplikácie na výlety | Tipy čitateľov

25.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+