MojAndroid

V predchádzajúcom článku sme sa venovali tým najlepším aplikáciám, ktoré môžete využívať k sociálnym sieťam. Priniesli sme vám redakčný výber, ktorý obsahoval prevažne oficiálne aplikácie. V článku sme sa vás pýtali, či poznáte nejaké zaujímavé alternatívy k sociálnym sieťam aj vy, ktoré normálne používate namiesto tých oficiálnych.

Najpopulárnejšie sú oficiálne aplikácie

Do redakcie nám mnoho tipov neprišlo, z čoho usudzujeme, že naši čitatelia používajú prevažne oficiálne aplikácie konkrétnych sociálnych sietí. Veľa z vás sa vyjadrilo, že napríklad Facebook listujete priamo pomocou vstavaného internetového prehliadača a žiadnu aplikáciu k tomu nepotrebujete. Prišli nám však dva zaujímavé tipy na aplikácie, ktoré určite stoja za vyskúšanie.

Swipe for Facebook

Klasická aplikácia od Facebooku mnohým leží v žalúdku. Viacerí sa sťažujú na jej nefunkčnosť, pomalosť, prípadne zlé načítavanie noviniek. Práve kvôli týmto problémom hľadá množstvo používateľov schopnú náhradu. Tú našli buď v odľahčenej verzii s názvom Facebook Lite alebo svoj Facebook prezerajú priamo v prehliadači. Existuje však veľmi zaujímavá aplikácia, ktorá dokáže plne nahradiť štandardný Facebook. Jej názov je Swipe for Facebook a je zdarma. Jej výhodou je nenáročnosť na výkon zariadenia, rovnako aj na batériu. Dosahuje veľmi dobré používateľské recenzie a počet stiahnutí je naozaj veľmi veľký. Výhodou je aj integrovanie správ priamo do jednej aplikácie, takže už nemusíte mať aplikácie dve. Verzia, ktorá je zdarma obsahuje reklamy. Tých sa zbavíte zakúpením plnej verzie aplikácie. Je len na vás, či vám za to stojí.

Verzia: 7.2.14a
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.2.14a
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 7.2.14a
Aktuálna cena: 3,09 €
Verzia: 7.2.14a
Aktuálna cena: 3,09 €

Friendly for Facebook

Friendly je ďalšou zaujímavou alternatívou k Facebooku. Teší sa už vyše 17 miliónom stiahnutí a tiež výborným hodnoteniam v Obchode Play. Aplikácia je optimalizovaná pre čo najlepšiu výdrž batérie a minimálne zaťaženie procesoru smartfónu. Vhodná je teda aj pre zariadenia s nižším výkonom. S touto aplikáciou dokážete urobiť všetko to, čo s klasickou štandardnou aplikáciou Facebooku.

Verzia: 2.2.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.15
Aktuálna cena: Zdarma

Ak máte ešte nejaký dobrý tip na aplikáciu, ktorá vám dokáže nahradiť nejakého z oficiálnych klientov sociálnych sietí, neváhajte a dajte nám o nej vedieť dole v komentároch pod týmto článkom!

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na prezeranie sociálnych sietí

24.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+