MojAndroid

Pozadia v štýle Material dizajnu sú príjemným spestrením plochy pre každý smartfón alebo tablet. Fanúšikovia ich v tomto štýle robia doslova na stovky, o čom sme sa presvedčili len nedávno, keď sme publikovali článok s viac ako 600 pozadiami vyhotovenými v Material dizajne. Čo by ste však povedali, keby ste k nim mohli pridať aj dobre známy paralax efekt. Práve ten prichádza v aplikácií Minima Live Wallpaper, ktorá prináša skutočne pekne spracované pozadia, navyše s efektnou animáciou.

Výhodou pozadí je, že sú “živé”, vďaka čomu sa vám odmenia peknou animáciou pri pohybe zariadenia alebo presune medzi plochami operačného systému. Vo free verzii na vás čaká celkovo 14 motívov (v platenej PRO až 70), ktoré je možné ďalej upravovať podľa vlastného uváženia. Môžete zmeniť veľkosť, farbu alebo umiestnenie jednotlivých elementov, a tak vytvoriť úplne nové typy pozadí. Pokročilejší editor však prichádza až v platenej verzii. Okrem toho, aplikáciu môžete nechať meniť pozadie každý deň alebo v inom, používateľom stanovenom čase. Nastaviť sa dá aj sila efektov pri skrolovaní, natáčaní zariadenia, či vytvoriť z animovaného statické pozadie.

Aplikácia Minima Live Wallpaper je skutočne výborná aplikácia, ktorú som si ihneď obľúbil. Ak chcete svoje zariadenia skrášliť pekným pozadím v Material dizajne, navyše aj s parádnym 3D paralax efektom, tak ju vrelo odporúčam aspoň vyskúšať. Ak sa rozhodnete, že sa nechcete obmedzovať len na 14 tém a budete sa chcieť pohrať aj s ďalšími pokročilými nastaveniami, tak môžete siahnuť po PRO verzii v cene 1,59€.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma

13.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+