MojAndroid

Svoje zariadenie si môžete skrášliť sadou animovaných tapiet s názvom Material Islands. Aplikácia, ktorá je v obchode Play dostupná bezplatne, ponúka niekoľko zaujímavých živých tapiet s motívom prírody, ktoré sa menia podľa obdobia dňa. Graficky ide o veľmi pekne spracované animované tapety, ktoré sú vytvorené v štýle Material dizajnu a nakoľko sa “nehýbu” ako klasické živé tapety, ale menia sa iba jednorázovo pri zmene fázy dňa (ráno, obed, podvečer, noc), nespotrebúvajú až toľko energie z batérie.

Aplikácia Material Islands slúži nielen ako živé pozadie, ale aj ako ciferník pre inteligentné hodinky so systémom Android Wear. Vývojárka Jenny Hanell plánuje do budúcnosti pridať aj ďalšie zaujímavé funkcie, ako napríklad parallax efekt, možnosť osobitného zvolenia času, kedy sa má tapeta zmeniť, či ďalšie možnosti pre ciferník. Priznáme sa, že nám sa ciferník z tejto aplikácie nepodarilo na inteligentných hodinkách nastaviť, a tak veríme, že vývojárka zapracuje aj na základnýc funkciách aplikácie. Material Islands si môžete stiahnuť z obchodu Play pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 0.59
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.59
Aktuálna cena: Zdarma
9.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+