MojAndroid

Dnes si predstavíme naozaj netradičnú aplikáciu od českého vývojára menom Vratislav Zámiš. Aplikácia z názvom „d príde najmä ľuďom, ktorí radi experimentujú alebo len túžia objaviť nové nápoje. Prostredie aplikácie je prehľadné, v ľavom menu nájdeme filtrovanie drinkov podľa druhu použitého alkoholu či zoznam obľúbených nápojov. Podobné delenie máme aj na úvodnej obrazovke aplikácie vo forme dlaždíc.

Po otvorení tu nájdeme 100 rozdielnych koktejlov. Pri každom je k dispozícii stručný popis, ďalej ingrediencie potrebné na prípravu a takisto prehľadný postup po jednotlivých krokoch. Všetko dopĺňa obrázok samotného koktejlu. Autor však upozorňuje, že niektoré obrázky majú nižšiu kvalitu, a že časom ich v aplikácii plánuje aktualizovať. Ďalšou možnosťou je vytvorenie vlastného koktejlu a to formou zaslania postupu prípravy autorovi aplikácie, ktorý následne drink otestuje. Ak koktejl uspeje, objaví sa v aplikácii napríklad pod menom človeka, ktorý ho vymyslel. Štandardnou funkciou je, že používatelia môžu jednoducho zdielať nápoje na sociálne siete či odoslať mailom.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

21.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+