MojAndroid

Klávesnica Swiftkey, ktorá má za sebou obrovskú fanúšikovskú základňu, ponúka skvelé funkcie, vrátane pokročilého systému predikcie, podpory tém alebo zaujímavých emotikonov. Používatelia sa však občas sťažujú na spomalenú prácu s klávesnicou alebo lagy. Naštastie bola vydaná nová aktualizácia, ktorá vylepšuje výkon pri písaní alebo samotný čas načítavania klávesnice.

Aktualizácia prináša okrem  zvýšenia celkovej výkonnosti aplikácie aj opravu mnoho ďalších chýb alebo vylepšenie personalizácie Yahoo, ktorá spôsobovala pády. Ďalšie zmeny si môžete pozrieť v zozname nižšie.

Autori Swiftkey pridali okrem toho aj nové témy do obchodu – Spotlight Purple, Edge Green, Pulse Yellow, Pulse Pink and Hazy Pink. V tejto súvislosti sa rozhodli ponúknuť používateľom aj 33% zľavu z takmer všetkých tém. Akcia je však časovo obmedzená, takže ak ste si v blízkej budúcnosti plánovali zakúpiť nový vzhľad svojej klávesnice, teraz je ten najlepší čas.

Zmeny, ktoré prináša posledná aktualizácia:

  • vylepšená výkonnosť pri písaní
  • vylepšené preklady
  • zrýchlené načítavanie klávesnice
  • vylepšená výkonnosť funkcie Flow
  • oprava chyby, ktorá spôsobovala ukrytie spodného riadku na niektorých zariadeniach
  • oprava chyby, ktorá spôsobovala miznutie pozadia v niektorých témach
  • oprava mnohých iných problémov, ktorých výsledkom boli náhodné pády aplikácie
Aktualizáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom aplikácie Google Play priamo vo vašich Android zariadeniach. Nezabudnite sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, či ste naozaj postrehli lepšiu odozvu a rýchlosť.
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+