MojAndroid

Halloween je jedným z najznámejších amerických sviatkov. Oslavuje sa každý rok 31. októbra, čiže dnes sa na americkom kontinente budú odohrávať rôzne oslavy spojené s Halloweenom. U nás sa presne tento sviatok neoslavuje, no bežne si domácnosť zdobíme rôznymi dekoráciami v motíve tohto sviatku.

Nesmú chýbať akékoľvek cukríky, dobroty, vyrezávané tekvice a ďalšie znaky prevládajúcej jesene, ktorá pomaly ale isto zafarbuje našu krajinu do pestrých farieb. Niektorí jedinci si taktiež v tento deň s obľubou pozrú halloweenske filmy a horory. Preto sme sa na dnešný deň pripravili výber viacerých aplikácií, ktoré odkazujú práve na Halloween.

Halloweenske hry

Halloween – skrytý objekt

Ako začať Halloween na smartfóne lepšie ako výbornou tematickou hrou. Táto otestuje vašu bystrosť tým, že budete mať za úlohu nájsť konkrétny objekt na obrázku s ďalším enormným množstvom predmetov. Čím ďalej postúpite, tým sa dostanete do viac strašidelných scén a miestností. Tak čo, podarí sa vám odhaliť úplne všetko?

Verzia: 2.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Halloween Party Bus Driver 3D

Ako je už v Amerike zvykom, ľudia oslavujú tento deň v rôznych kostýmoch. Na počudovanie viacerých to istí jedinci dokážu s nimi dotiahnuť skutočne na extrémnu hranicu. A teraz si predstavte, že by ste boli vodičom autobusu, ktorý vezie túto skupinku ľudí v maskách na párty. Presne tento zážitok vám navodí následujúca hra.

Ste vodičom klasickej MHD, avšak počas halloweenskeho večera. Šéf vám odpočinok nedoprial a vy musíte ľudí v strašidelných kostýmoch vyzdvihovať po meste. Autobus je však možné postupom času vylepšovať. Ozvláštnite jeho vzhľad halloweenskými motívmi alebo upgradujte motor autobusu tak, aby ľudia boli na danom mieste čo najrýchlejšie.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Hororové hry

Eyes

Poďme si pripomenúť starú dobrú hororovku pre Android. Vašou úlohou je dostať sa zo strašidelnej vily, v ktorej straší nepríjemný duch. V tomto obrovskom dome musíte hľadať kľúče, aby ste sa dostali von. Cestu hrou vám však znepríjemnia desivé zvukové efekty a samotný duch. Jeho polohu však zistíte pomocou očí, ktoré môžete taktiež nájsť v izbách domu.

Verzia: 6.0.51
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.51
Aktuálna cena: Zdarma

Ich použitie vám naskytne pohľad z očí ducha, ktorý vás prenasleduje. Ak nebude na vašom poschodí, máte istotu, že ste na pár sekúnd v bezpečí. Jeho polohu však môžete identifikovať pomocou strašidelných melódií, ktoré duch spieva.

Verzia: 6.0.51
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.51
Aktuálna cena: Zdarma

Granny: Chapter Two

Druhá epizóda populárnej hororovej hry pre Android zariadenia je tu. Teraz ešte s desivejším prostredím a novým charakterom, ktorý vás bude počas potulovania sa starým domom strašiť. Starú mamu doplní aj starý otec, takže budete svedkami už hneď dvoch postáv, ktorým sa budete musieť oblúkom vyhýbať.

Povedzme si však na rovinu, že hororovú hru si počas halloweenskej noci zahrajú tí odvážnejší. Ide však o skvelý spôsob zábavy a po následnom vyľakaní sa následne s chuťou zasmejete.

Verzia: 0.8.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.8.3
Aktuálna cena: Zdarma

Omaľovánky

Ďalšími appkami na zozname sú hry, ktoré dokážu zaujať nielen najmladšiu vekovú kategóriu. Reč je o jednoduchých omaľovánkach, ktorú vy jednoducho prstom maľujete paletou s farbami. K dispozícii je hneď niekoľko obrázkov, ktoré je potrebné zafarbiť. Samozrejme, nijakému nechýba halloweenska tematika.

Verzia: 2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Pozadia na smartfón

Cute Halloween Wallpaper

Vďaka dnešnému dňu si môžete pekne tematicky zmeniť pozadie vášho smartfónu. Táto aplikácia ponúka niekoľko pozadí, o ktorých je veľmi ťažké povedať, že sú strašidelné. Práve naopak, sú veľmi milé, avšak stále odkazujú na Halloween. Z výberu tapiet v aplikácii si vyberie rozhodne každý.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Halloween Live Wallpaper

Táto appka ponúka skutočne pekné živé pozadie pre vaše zariadenie. Ide o jednoduchý odpočet dní do Halloweenu, avšak nebude problém, pokiaľ si ju aplikujete hneď dnes. Ponúka viacero farebných motívov a dokonca aj strašidelné zvukové efekty, ktoré ozvláštnia nejeden telefón.

Verzia: 4.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Druhá appka so živým pozadím je už o čosi jednoduchšia, za to však neponúkne odpočet dní do Halloweenu, ale typické prostredie v noci so svietiacimi tekvicami. Úprimne sa nám dokonca páči ešte viac, ako tá predošlá. Ponúkne totiž viacero motívov prostredia.

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Halloween Wallpaper

Poslednou appkou s tematickými pozadiami je Halloween Wallpaper. Tá disponuje hneď viacerými obrázkami pre plochu vášho smartfónu. Ide zväčša o veselé obrázky, no nájdu sa aj trošku strašidelnejšie. Poteší, že tapety sú v rozlíšení Full HD, takže budú dostatočné takmer pre všetky modely.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Recepty s halloweenskou tematikou

Pokiaľ ovládate angličtinu, pomocou tejto appky by ste nemali problém napiecť ani sviatočné dobroty. V aplikácii nájdete niekoľko zaujímavých receptov na rôzne halloweenske koláčiky, sladkosti či pochutiny z tekvíc a papriky.

Dá sa tu nájsť mnoho zaujímavých receptov, ktoré môžete vyskúšať aj počas bežného dňa v roku. Najviac sa nám zapáčil nápad s plnenou paprikou s vyrezanou tvárou podobne ako na ikonickej tekvici.

Verzia: 2.14.10021
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.14.10021
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 6.84
Aktuálna cena: Zdarma

Toto bol náš výber aplikácií na oslávenie Halloweenu. Vybrali ste si niektorú z nich? Oslavujete vy nejakým spôsobom tento jesenný sviatok? Dolu do komentárov nám tiež môžete napísať, ktorá appka zo zoznamu sa vám zapáčila najviac.

31.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+