MojAndroid

Google v obchode Play zverejnil ďalšiu zo svojich Android aplikácií – Hodiny. Ide o natívny titul, ktorý ponúka okrem klasických hodín aj stopky, časovač a funkciu budíka. Zaujímavejším je ale jeho grafická úprava v Material dizajne, ktorá ukazuje, ako by mali vyzerať všetky aplikácie vyvíjané pre Androidy. Prítomnosť tejto aplikácie v obchode Play má aj ďalšiu výhodu – Google môže aplikácie v obchode Play pravidelne aktualizovať a opravovať tak známe chyby či pridávať nové funkcie. Treba priznať, že v tomto si zobral príklad zo spoločnosti HTC, ktorá už dávnejšie začala do obchodu Play umiestňovať svoje natívne aplikácie.

google-hodiny-1 google-hodiny-2 google-hodiny-3

Google Hodiny sú dostupné pre všetky Android zariadenia so systémom Android 4.4 KitKat a novším, pričom sú na stiahnutie dostupné samozrejme bezplatne. Ak si túto aplikáciu chcete stiahnuť, použite na to odkaz priložený nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

18.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+