MojAndroid

Internetových prehliadačov nie je na Androide nikdy dosť a hlavne tých kvalitných. Aj z toho dôvodu sa spoločnosť CyanogenMod, ktorá je známa pre vývoj rovnomennej upravenej ROM, rozhodla vytvoriť nový internetový prehliadač Gello založený na open-source kóde Chromium. Zatiaľ však nevieme takmer nič, okrem toho, čo ná ponúka 14 sekundový teaser od vývojára Joey Rizzoli.

Nový prehliadač poskytne používateľom Androidu upravené prostredie s množstvom animácií a s prepracovaným manažmentom kariet. Ponúkne tiež možnosť uložiť stránky pre offline čítanie, nočný režim pre lepšie čítanie, nastavenia s možnosťou premenovať súbory alebo zmeniť cieľ ukladania, vylepšenú bezpečnosť a zrejme aj vlastný systém pre blokovanie reklamy.

V tejto chvíli nie sú dostupné žiadne bližšie informácie, no vývojári prisľúbili, že už onedlho bude aplikácia odhalená.

Zdroj: androidpoliceGOOGLE+

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+