MojAndroid

Ak vás už nebavia klasické fitness aplikácie, tak by ste mali vyskúšať nový titul od HTC. Aplikácia s názvom Fun Fit totižto okrem podpory telesnej aktivity sľubuje aj zábavu s vašimi priateľmi. Veľký dôraz je kladený na sociálne siete a vlastne hlavným zámerom tejto aplikácie je súťaživosť medzi vami a vašimi priateľmi z Facebooku. Do aplikácie sa prihlásite pomocou konta na tejto sociálnej sieti a zapájate sa do rôznych mini-súťaží s vašimi kamarátmi, čo vás motivuje neustále sa zlepšovať.

htc-fun-fit-5

Okrem klasických športových aktivít, ako je napríklad behanie, vám aplikácia Fun Fit meria hlavne počet krokov, ktoré cez deň prejdete. Za svoju aktivitu získavate aj zaujímavé (a najmä vtipné) ocenenia a hodnosti, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári. Okrem zábavy ale môžete výsledky z tejto aplikácie použiť na prehľad o tom, koľko krokov za deň urobíte a akú vzdialenosť pešo prejdete. Hoci nejde o multifunkčnú aplikáciu, ako krokomer či merač krátkych behov poslúži dobre. Ak vás zaujala, stiahnite si ju bezplatne pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.1.2318
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2318
Aktuálna cena: Zdarma

17.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+