MojAndroid

Určite to poznáte. Na váš smartfón príde upozornenie, respektíve správa, na ktorú by ste radi rýchlo odpovedali. To ale nie je v prípade každého inteligentného zariadenia možné a používateľ sa musí častokrát preklikať až do príslušnej aplikácie a odpoveď zaslať odtiaľ. Ak máte podobný problém a radi by ste nekonečné presúvanie zmenili, potom zbystrite pozornosť. Nasledujúca aplikácia je pre vás ako stvorená.

MA6

Základným čarom Floatify sú Head-up notifikácie, ktoré na váš displej „priplávajú“ nech ste na ktorejkoľvek obrazovke. Upozornenia v primárne vrchnej časti displeja pritom ponúkajú zaujímavú funkcionalitu, keďže okrem prečítania na ne môžete aj okamžite odpovedať jednoduchým potiahnutím prsta.

MA7 MA8

Floatify pritom disponuje zaujímavou funkciou, ktorá si sama vyhodnotí, či v danom momente používateľovi zašle upozornenie, alebo nie. Ak ste teda vášnivým hráčom, alebo len práve sledujete jedno z miliónov videí dostupných na internete, otravným lištám sa určite vyhnete. Inteligentné zobrazenie notifikácií tak nepochybne poteší nejedného produktívneho používateľa Android zariadenia.

MA9 MA10

Aplikácia sa do určitej miery dokáže používateľovi prispôsobiť. Okrem možností prispôsobiť si Floatify po farebnej stránke si totiž môžete zmeniť aj samotný vzhľad či motívy. Okrem klasického Lillipop motívu tu nájdeme aj špeciálny Goole, či motív inšpirovaný konkurenčným operačným systémom iOS od Apple.

Verzia: 11.61
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 11.61
Aktuálna cena: Zdarma

25.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+