MojAndroid

Evernote dostal veľmi dôležitý update, ktorý na obrazovky vašich tabletov a smartfónov prináša možnosť robenia si ručne písaných poznámok. Aj keď sa to zdá ako banalita, Evernote túto funkciu doteraz nepodporoval. V novej verzii budete môcť naplno využívať potenciál ručne písaných a kreslených poznámok najmä na zariadeniach s natívnou podporou stylusov, užijete si ich ale aj na mobilých zariadeniach s klasickým dotykovým displejom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Funkcia ručne písaných poznámok sa dá aktivovať pomocou ikony z pravého horného rohu aplikácie. Na výber máte 4 farby a tri hrúbky pera. Samozrejmosťou je potom možnosť do ručne písaných poznámok pridávať klasicky text alebo zvukové nahrávky. Evernote s  updatom prináša aj vylepšený editor a rýchlejší fotoaparát. Novú verziu si stiahnete z obchodu Play.

[vc_video title=”” link=”http://www.youtube.com/watch?v=IHDE0QG7Sx8″]

6.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+