MojAndroid

Milovníci cyklistiky si s aplikáciou Cyklomapy.sk rozhodne prídu na svoje, a to či už pri vyhľadávaní nových cyklotrás, tak aj pri tradičných, už známych trasách.

Aplikácia ponúka prehľadné prostredie, ktoré po prihlásení prináša napríklad možnosť ukladať zvolené cyklotrasy do záložky. Takisto ponúka podrobné vyhľadávanie trás po celom Slovensku. K niektorým je priložená aj obrazová príloha (pri niektorých však len online) a k dispozícii je tiež graf dĺžky trasy či prevýšenia. Ďalej každá cyklotrasa obsahuje informácie o miere stúpania, klesania alebo obtiažnosti. Ku každej cyklotrase je v ponuke krátky popis trasy a takisto samozrejme zobrazenie na mape aj s vašou aktuálnou polohou. Nájdete tu trasy určené pre nováčikov, náročnejšie pre pokročilých cyklistov, ale aj také, ktoré zvládnu i vaše deti. Ak aj vy patríte k tým, ktorí obľubujú bláznenie na dvoch kolesách, tak je táto aplikácia práve pre vás.

Aplikácia Cyklomapy.sk je dostupná v obchode Play zadarmo bez reklám a vnútorných nákupov.

Verzia: 2.0.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
4.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+