MojAndroid

Slovenská aplikácia s názvom Confirme je určená pre všetkých fanúšikov nakupovania. Pomocou jednoduchého oskenovania čiarového či QR kódu dokáže rozoznať, či je daný produkt originálny a poskytne vám o ňom dodatočné informácie. Hoci sa v databázach aplikácie nachádza zatiaľ veľmi málo produktov, už dnes ide o praktickú aplikáciu, ktorú si môže nainštalovať každý z vás. V obchode Play je totiž dostupná bezplatne.

Používanie aplikácie je jednoduché. Po jej spustení je nutné sa registrovať alebo prihlásiť cez Facebook a následne iba naskenovať čiarový kód produktu, ktorý chcete otestovať. Momentálne sa v aplikácii dajú overiť iba produkty značiek PolarPro, DOD, BioLite, GoPole, Knog, SP Gadgets a GoPro. Viac informácií o tejto službe nájdete na oficiálnej webstránke. Na stiahnutie aplikácie využite nižšie priložený odkaz.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

15.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+