MojAndroid

Pokiaľ vám nesedí predinštalovaný kalendár vo vašom mobilnom zariadení a hľadáte niečo jednoduché a pekne spracované, rozhodne neprehliadnite Boxer Calendar. Ide o výborne vyzerajúci kalendár s Material dizajnom, ktorý vám môže bezproblémovo nahradiť aktuálny kalendár. Okrem samotnej aplikácie získate jeho bezplatným nainštalovaním aj jednoduchý widget na vašu plochu.

Boxer Calendar podporuje zobrazenie udalostí z viacerých účtov, pričom si môžete zmeniť aj jeho základné zobrazenie na agendu, deň, či týždeň. Jednoduchým dotykom ikony v pravom hornom rohu sa vrátite na aktuálny dátum a k dispozícii je aj miniatúra mesačného kalendára, pomocou ktorej môžete rýchlejšie prepínať medzi jednotlivými dňami. Samozrejmosťou sú rôzne typy upozornení na udalosti, rôzne nastavenia kalendára či samostatné možnosti pre kalendáre jednotlivých účtov. Najlepšie urobíte, ak si tento kalendár vyskúšate sami. Keďže je dostupný bezplatne, nemali by ste s tým mať žiadny problém. Z negatív vyzdvihneme fakt, že nám v kalendári chýba tmavá téma či viacero typov widgetov, no inak ide o veľmi šikovný kalendár, ktorý odporúčame každému.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

17.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+