MojAndroid

Aktuálna súťaž Národná bločková lotéria, v ktorej je možné momentálne vyhrať 30 000 EUR, má oficiálnu aplikáciu od spoločnosti Tipos. Na Slovensku však vznikla ďalšia zaujímavá aplikácia s podareným názvom bloCHECK. Používatelia mobilných zariadení tak získali ďalšiu možnosť registrácie bločkov do hry a to pomocou tradičného ručného zadávania údajov, alebo jednoducho prostredníctvom fotoaparátu.

bioCheck

Nainštalovaním a spustením aplikácie bloCHECK sa zobrazí prehľadné a graficky podarené používateľské prostredie. V hornej časti ponúka štvoricu tlačidiel pre registráciu, prihlásenie, ručné zadanie údajov alebo zadávanie prostredníctvom fotoaparátu, čo bude pravdepodobne najpoužívanejší spôsob. Kliknutím na poslednú spomínanú možnosť sa zobrazia tipy pre správne fotenie bločku. Údaje sa po vytvorení snímky spracujú automaticky na pozadí, pričom používateľ bude úspešnom rozpoznaní informovaný ikonou v zozname. Po prihlásení je potom možné jednoducho odoslať bloček do lotérie prostredníctvom Internetu alebo cez SMS správu.

bloCheck bloCheck bloCheck

V redakcii sme vyskúšali niekoľko pokladničných dokladov a aplikácia spracovala všetky bez problémov. Výhodou je, že aplikácia umožňuje prácu aj v offline režime, takže používatelia bez mobilného internetu si môžu bločky odoslať aj neskôr. Všetky zoskenované bločky sú uložené v aplikácií a je možné ich prehľadávať v zozname na obrazovke. Nechýba ani možnosť overiť si výhru. Ak ste fanúšikom tejto súťaže, často odosielate údaje do lotérie a máte Android smartfón, určite aplikáciu bloCHECK vyskúšajte. V obchode Google Play je dostupná celkom zadarmo pre zariadenia s operačným systémom Android 2.2 a vyšším.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

25.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+