MojAndroid

O aplikáciách určených na fotografovanie píšeme každú chvíľu. V obchode Play ich je už ale toľko, že iba málokedy sa nájdu také, ktoré sú skutočne niečím výnimočné. Veľmi zaujímavý titul AZ Camera si ale získal našu pozornosť. Ide o profesionálnu aplikáciu na fotografovanie smartfónom, ktorá čerpá výhody nového Camera2 API v systéme Android Lollipop. Ako správne tušíte, ak nový Android v smartfóne nemáte, aplikácia vám fungovať nebude.

Ak ale takýto smartfón máte, tešiť sa môžete na skutočne profesionálne nastavenia. Vďaka tým môžete využívať všetky zručnosti, ktoré by ste inak využili pri kompaktných fotoaparátoch či digitálnych zrkadlovkách. Nastaviť môžete uzávierku, clonu, hodnotu ISO, režim zaostrovania, vyváženie bielej a mnohé ďalšie. Vďaka týmto nastaveniam môžete zhotoviť skutočne umelecké fotografie, prípadne môžete zvoliť lepšie nastavenia v náročných svetelných podmienkach, s ktorými by si klasické automatické nastavenia fotoaparátu neporadili.

AZ-Camera-Manual-Pro-Cam-1 AZ-Camera-Manual-Pro-Cam-2

Veľkou výhodou je, že tieto schopnosti aplikácie sú k dispozícii zadarmo. Jednoducho si aplikáciu AZ Camera stiahnete z obchodu Play a môžete využívať jej výhody. Užívateľské prostredie je jednoduché a intuitívne, no zároveň obsahuje všetky informácie, ktoré by ste potrebovali. Podmienkou je spomínaný systém Android Lollipop, bez ktorého táto aplikácia fungovať nebude.

Verzia: 2.2
Pôvodná cena: 2,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Pôvodná cena: 2,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

10.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+