MojAndroid

Google po dlhom čase aktualizoval veľmi obľúbenú aplikáciu s názvom Androidify. Pre tých čo nevedia o čo ide, Androidify je aplikácia, v ktorej premieňate a upravujete zeleného Androidka. Môžete ho obliecť ako seba, vašich kamarátov, vašich príbuzných, vlastne hocikoho. Vaše kreácie si môžete uložiť, pomenovať, nastaviť ako tapetu, ako fotku ku kontaktu a zdieľať s kamarátmi cez Facebook, GMail, Picasu a ďalšie. Update sa týka predovšetkým vianočných sviatkov, ktoré tu budú už čo nevidieť.

androidify_2 androidify

Po aktualizácii pribudnú v Androidify úplne nové kolekcie vianočného oblečenia a iných doplnkov. Svojho Androidka budete môcť vybaviť rukavicami, svetrom alebo mu nasadiť lyže či parohy, a mnoho iného. Novú verziu aplikácie Google sprístupňuje postupne a tak môže chvíľu trvať, kým sa update objaví aj vo vašom zariadení. Očakávať ho však môžete v najbližších hodinách či dňoch.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

11.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+