MojAndroid

Bezpečnosť citlivých dát je v poslednej dobe naozaj veľmi dôležitou. V čase, keď za niektoré služby neplatíte peniazmi, ale osobnými údajmi, je dôležité chrániť všetky dáta, ktoré sú pre vás dôležité. V oblasti súborov existuje niekoľko aplikácií, ktoré ich dokážu ochrániť či ukryť pred cudzincom. Jednou z najlepších aplikácií tohto druhu je Andrognito, ktoré do obchodu Play zavítalo už vo svojej druhej verzii.

Andrognito 2 je veľmi prepracovanou aplikáciou, ktorá ponúka rôzne typy ochrany pre vaše súbory. Okrem ich šifrovania a ukrytia si v aplikácii môžete vytvoriť aj falošný účet s falošnými súbormi, ktorý môže zmiasť cudzieho človeka s vašim zariadením v ruke. Praktickým je aj čaosvý PIN, automatické zablokovanie aplikácie v prípade zadania 3 zlých PIN kódov za sebou či automatická záloha súborov. Andrognito 2 má aj vlastného správcu súborov a prehliadač fotografií, takže vám na správu a prezeranie vašich citlivých dát netreba žiadnu inú aplikáciu. Titul ponúka tiež pekný Material dizajn a jednoducho ovládateľné prostredie.

Pokiaľ vás aplikácia Andrognito zaujala, môžete si ju bezplatne stiahnuť z obchodu Play a neskôr si zakúpiť priamo v aplikácii jej platenú verziu za $2, ktorá vám odomkne PRO funkcie – nekonečné zabezpečenie súborov, pokročilé zabezpečenie (falošný účet a dáta) či ďalšie vymoženosti.

Verzia: 3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

27.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+