MojAndroid

Batérie a ich výdrž sú zrejme najviac diskutovanou témou v spojení s mobilnými zariadeniami. Zatiaľ čo niektorí výrobcovia uprednostňujú šetrné nabíjačky, nájdu sa aj takí, ktorí chcú preraziť “hrubou silou” a do mobilu pokojne pustia aj prúd 5A. Mať kvalitnú nabíjačku je jednoducho veľmi dôležité. Ak sa do parametrov príslušenstva nevyznáte, možno vám pomôže aplikácia s názvom Ampere. 

ampere

Ampere je aplikáciou, ktorá dokáže analyzovať vstupujúci prúd do vášho zariadenia. Okrem základných informácií o nabíjaní vám tak aplikácia povie, či používate kvalitnú nabíjačku a kábel, alebo by ste ich mali vymeniť. Analýza nabíjania je založená na Projekte Volta, ktorý je dostupný v Androide 5.0, a tak musíte na svojom zariadení mať najnovšiu verziu Androidu. Autori tejto aplikácie tiež tvrdia, že momentálne nefunguje korektne na všetkých zariadeniach a problémy majú napríklad majitelia HTC One M8 či LG G3. Ak túto aplikáciu vyskúšate, tak nám napíšte, ako sa vám páči.

Verzia: v2.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: v2.22
Aktuálna cena: Zdarma

31.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+