MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Tank Battle Heroes: World of Shooting

Tankových hier nie je nikdy dosť. Táto navyše ponúka veľmi peknú grafiku a jednoduché ovládanie. Cieľom hry je, ako inak, zničiť všetkých vašich nepriateľov. Hra je veľmi dynamická, môžete si vybrať svoj tank a vylepšovať zbrane. Nebezpečenstvo číha na každom rohu. Najväčším ťahákom je však možnosť multiplayeru, čo hru posúva na inú úroveň. Navyše, každý tank sa správa inak, takže zvolenie správnej taktiky je kľúčom k víťazstvu.

Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Photo Editor: Video Collage, Freestyle Collage

Pomocou tejto aplikácie vdýchnete vašim fotografiám nový život. Nielen že ich môžete upraviť, ale jednoducho vytvoríte koláže, ktoré vyzerajú naozaj veľmi dobre. Stačí jeden klik a aplikácia vám fotografie rozhádže tak, aby vyzerali čo najlepšie. Jedna koláž môže obsahovať až 20 fotografií. Okrem toho môžete svoje fotografie kombinovať s rôznymi pozadiami či nálepkami, ktoré aplikácia ponúka.

Verzia: 2.01
Aktuálna cena: Zdarma

Helix Color Jump 2018 – Ball Falling Game

Helix Jump patrí na Slovensku dlhodobo medzi najsťahovanejšie hry. Teraz tu máme jej aktualizáciu, ktorá je farebnejšia a dynamickejšia. V hre ovládate guličku a snažíte sa čo najrýchlejšie dostať dole, bránia vám v tom však všelijaké poschodia, ktorým sa musíte vyhýbať a rovnako aj “elektrické” oblasti, ktoré vašu loptičku zabijú.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Pixel Pie DARK Icon Pack

Ak si radi prispôsobujete, váš smartfón inštalovaním rôznych launcherov či ikôn, práve tento icon pack by mohol byť pre vás ako stvorený. Ikony sa inšpirovali smartfónom Pixel od Googlu, no sú prezlečené do čierneho kabátika. Ponúkajú kruhový dizajn a sú vo vysokom rozlíšení, takže budú vyzerať dobre aj na tých kvalitnejších displejoch.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

New Wallpapers and Backgrounds 2018

Kvalitných aplikácií s peknými pozadiami nikdy nie je dosť a toto je jedna z nich. Na Google Play sa teší výborným hodnoteniam. Stačí stiahnuť aplikáciu, vybrať obľúbené pozadie a nastaviť ako pozadie vášho smartfónu. Jednoduché, rýchle a efektné. Obrázky sú usporiadané pekne v kategóriách.

Verzia: 1.283.1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.283.1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 38. týždeň 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+