MojAndroid

Youtube už v marci oznámil, že tmavý motív bude k dispozícii pre používateľov operačných systémov Android aj iOS. “Dark mode” je už konečne tu. Spoločnosť začala šíriť aktualizáciu pre niektoré Android smartfóny. Na niektorých našich zariadeniach sa tmavý motív už objavil. Pokiaľ chcete zistiť či je k dispozícii aj pre váš smartfón, stačí mať stiahnutú najnovšiu verziu aplikácie Youtube, vojsť v nej do nastavení – všeobecné a odškrtnúť políčko “tmavý motív”. Celá aplikácia sa prezlečie do tmavého kabátika a vyzerá to naozaj veľmi dobre.

Náš tip
YouTube: Po aktualizácii mobilnej aplikácie sa objavila menšia chyba

Aktualizácia je uvoľňovaná postupne

Ešte nie je jasné, kedy sa novinka dostane na všetky zariadenia, spoločnosť uvoľňuje aktualizáciu postupne. Môžete ale očakávať, že to bude v najbližších dňoch, pravdepodobne do konca leta. Nový mód zafarbí používateľské rozhranie do tmavosivej až čiernej farby, pričom text je zobrazený bielou. V tme to určite pomôže vaším očiam, ktoré sa nebudú musieť toľko namáhať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

30.7.2018
Zdroj: engadget.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+