MojAndroid

Aplikácia YouTube prichádza s ďalšou príjemnou aktualizáciou. V rámci nových funkcií prichádza podrobnejší výber kvality videa v prípade sledovania prostredníctvom mobilných dát. Prvé náznaky novej funkcie sa objavili v únikoch už v priebehu marca.

Náš tip
YouTube pre Android prináša novú navigačnú lištu v spodnej časti

Ak sledujete video prostredníctvom mobilných dát, môžete si vopred vybrať v akej kvalite bude toto video prehrávané. Kým doteraz bola možnosť výberu mezi kvalitou 480p a prehrávania bez obmedzenia kvality, práve najnovšia aktualizácia túto funkcionalitu rozširuje. Na výber dostávate nastavenie kvality na škále od 144p po 720p alebo spomínanú možnosť prehrávania bez obmedzenia kvality.

Náš tip
Koniec nenávisti? EÚ nariadi blokovanie nevhodných videí na Facebooku, Youtube a Twitteri

Najnovšia aktualizácia by mala byť postupne uvoľnená medzi používateľov. Dostali ste už túto užitočnú aktualizáciu aplikácie YouTube? Budete takúto funkciu používať? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

19.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+