MojAndroid

Hodinky už dávno nie sú tým, na čo boli pôvodne určené. S príchodom inteligentných hodiniek a systému Android Wear sa vývojárom otvorili nové možnosti pre ich využitie. Najnovšie si na svojom zápästí môžete pozrieť videá z Youtube vďaka aplikácií Video for Android Wear & YouTube.

Aplikácia Video for Android Wear & YouTube umožňuje sledovať videá z Youtube na drobných displejoch hodiniek. Otvorením aplikácie na hodinkách máte k dispozícií zdielané Youtube kanály z vášho smartfónu, no môže vyhľadať aj konkrétne videá priamo v hodinkách vďaka klávesnici alebo hlasovému vyhľadávaniu. Videá je možné posúvať, stopnúť alebo zastaviť a prezrieť si môžete aj ich popis.

Aplikáciu sme vyskúšali na redakčných hodinkách Moto 360 a okrem toho, že hodinky sa prehrievali, tak aplikácia splnila všetko čo aj sľubuje. Na hodinkách tak teraz môžete sledovať napríklad aj náš seriál Čo týždeň dal :-). Aplikáciu si stiahnete v obchode Google Play, no bezplatná verzia má v sebe otravné prvky, ktoré sa zobrazujú aj na hodinkách. Vrámci nákupov v aplikácií ich však môžete vypnúť za približne 3 eura.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+