MojAndroid

Pod platformou Android existuje hneď niekoľko aplikácií, ktoré umožňujú spojiť Android zariadenie s počítačom tak, aby ste mohli pracovať so súbormi a médiami. Jednou z ďalších aplikácií, ktoré vám predstavíme a vyskúšali sme ju pre vás, je aplikácia Wondershare MobileGo.

Wondershare MobileGo je aplikácia, ktorá umožňuje spojiť váš telefón s počítačom, či už prostredníctvom USB kábla alebo prostredníctvom WiFi pripojenia. Stačí si stiahnuť aplikáciu Wondershare Mobile Go do Android zariadenia a počítača a potom obe zariadenia spojiť. Na vytvorenie pripojenia stačí potvrdiť v počítači zariadenie, alebo ak sa pripájate prostredníctvom WiFi, stačí zosnímať QR kód a uložiť dané zariadenie do zoznamu.

Po vytvorení spojenia a spustení aplikácie v počítači tak už nebudete mať problém „surfovať“ po súboroch, videách, hudbe vo vašom Android zariadení. Upravovať môžete aj kontakty, SMS, inštalovať aplikácie, prehliadať SD kartu, zálohovať alebo obnoviť údaje. Kontakty si môžete synchronizovať s poštovými klientmi vo vašom počítači, konvertovať a importovať môžete videá a hudbu.

Súčasťou aplikácie je aj malý program, ktorý umožňuje prenos kontaktov, médií a iného obsahu medzi jednotlivými zariadeniami pripojenými k počítaču. Jedným klikom si tak môžete preniesť údaje zo svojho starého telefónu do nového zariadenia.

S aplikáciou Wondershare MobileGo získate plnú kontrolu nad vašim Android zariadením  a môžete ho plne ovládať, či už z vášho Windows alebo Mac počítača. Wondershare MobileGo je k dispozícii v dvoch verziách, zadarmo a PRO verzia je dostupná od 34,99 € v akciovej ponuke.

Verzia: 7.5.4.4779
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.5.4.4779
Aktuálna cena: Zdarma

Wondershare MobileGo pre Windows

Za tip na článok ďakujeme Michalovi B.

Zdroj, foto: Wondershare MobileGo, Google Play Store, aplikácia Wondeshare MobileGo

15.9.2012
 • eldrandir

  Vyniíkajúca aplikácia, používam ju už takmer rok pre môj Samsung Galaxy Mini. Potreboval som viacmiesta v pamäti mobilu a táto aplikácia vie presunúť na SD kartu takmer všetky inštalované aplikácie. Netýka sa to predinšalovaných aplikácií. Treba však vziať do úvahy, že niektoré aplikácie nebudú po presune fungovať správne alebo plnohodnotne, prípadne ich načítanie sa podstatne predĺži. No všetko má svoje plusy i mínusy. Obrovskou výhodou je funkcia zálohovania i funkcia presunu dát z mobilu do mobilu. Neviem ako funguje zadávanie hviezdičiek ale MobilGO má odo mňa plný počet.

 • exapel

  35eur?, co to je najnovsi battlefield pre PC? nepoznam slovaka co toto kupi…

 • Pascal

  Ja vzdy skoncim pri ftp server, ziadna komplikovan aplikacia :D jedno tlacitko, stlacim start zapnem total commander na PC a prenasam.

 • shuster

  Tip na program som vam posielal asi pred tyzdnom ja a to som si vobec nemyslel, ze ten clanok tak domrvite. Podali ste velmi strohe informacie o tomto vynikajucom programe a navyse ste mohli aspon napisat aky je rozdiel medzi free verziou a verziou pro. Vacsina pouzivatelov ani verziu pro nebude potrebovat.

 • Misenkoo

  Pre tych,ktorim by store vypisal,ze aplikacia nije pre ich zariadenie a nedal moznost ju nainstalovat,tu je navod ako to obist.Nainstalujte si program do PC zo stranky vyrobcu,chodte do vytvorenej zlozky v PC napr. C:/Program Files(x86)/Wondershare/MobileGo for Android a tam mate instalacku priamo pre android(AndroidDaemon)subor apk. Tento postup funguje spolahlivo na Acer ICONIA TAB / A100 …..:-)))

  • Misenkoo

   ktorym……:-)

 • neboztik

  Nevite, kde najdu tu pro verzi a co navic obsahuje? Nikde jsem ji nenasel.

 • neboztik

  Zvlastni, na HTC Desire (A2.2) to naistalovat jde, ale na HTC EVO (A2,3) uz ne:-(
  Jakysi popis rozdilu oproti Pro verzi jsem nasel na http://technet.idnes.cz/ovladejte-svuj-pocitac-mobilem-a-mobil-pocitacem-fuy-/software.aspx?c=A120120_110431_software_vse

 • neo

  raz som sa pripojil a teraz to už nefunguje ani cez kábel, samgung galaxy tab p1000

+