MojAndroid

Pod platformou Android existuje hneď niekoľko aplikácií, ktoré umožňujú spojiť Android zariadenie s počítačom tak, aby ste mohli pracovať so súbormi a médiami. Jednou z ďalších aplikácií, ktoré vám predstavíme a vyskúšali sme ju pre vás, je aplikácia Wondershare MobileGo.

Wondershare MobileGo je aplikácia, ktorá umožňuje spojiť váš telefón s počítačom, či už prostredníctvom USB kábla alebo prostredníctvom WiFi pripojenia. Stačí si stiahnuť aplikáciu Wondershare Mobile Go do Android zariadenia a počítača a potom obe zariadenia spojiť. Na vytvorenie pripojenia stačí potvrdiť v počítači zariadenie, alebo ak sa pripájate prostredníctvom WiFi, stačí zosnímať QR kód a uložiť dané zariadenie do zoznamu.

Po vytvorení spojenia a spustení aplikácie v počítači tak už nebudete mať problém „surfovať“ po súboroch, videách, hudbe vo vašom Android zariadení. Upravovať môžete aj kontakty, SMS, inštalovať aplikácie, prehliadať SD kartu, zálohovať alebo obnoviť údaje. Kontakty si môžete synchronizovať s poštovými klientmi vo vašom počítači, konvertovať a importovať môžete videá a hudbu.

Súčasťou aplikácie je aj malý program, ktorý umožňuje prenos kontaktov, médií a iného obsahu medzi jednotlivými zariadeniami pripojenými k počítaču. Jedným klikom si tak môžete preniesť údaje zo svojho starého telefónu do nového zariadenia.

S aplikáciou Wondershare MobileGo získate plnú kontrolu nad vašim Android zariadením  a môžete ho plne ovládať, či už z vášho Windows alebo Mac počítača. Wondershare MobileGo je k dispozícii v dvoch verziách, zadarmo a PRO verzia je dostupná od 34,99 € v akciovej ponuke.

Verzia: 7.5.4.4779
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.5.4.4779
Aktuálna cena: Zdarma

Wondershare MobileGo pre Windows

Za tip na článok ďakujeme Michalovi B.

Zdroj, foto: Wondershare MobileGo, Google Play Store, aplikácia Wondeshare MobileGo

15.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+