MojAndroid

Zrejme už každý z nás minimálne raz zažil situáciu, kedy sa ocitol v nie príliš osvetlenom priestore, kde sa nedokázal celkom ideálne orientovať. Možno ste niečo hľadali, no v tme ste to nájsť nevedeli. Áno, poviete si, prečo si neposvietiť baterkou? Veď toto by mohlo byť riešenie, ako sa nepríjemnej tmy zbaviť. Existuje ale aj iné, omnoho jednoduchšie a rovnako účinné riešenie.

A tým je smartfón. Väčšina našich inteligentných spoločníkov už totiž disponuje prisvetľovacou LED diódou, ktorej svietivosť hravo postačuje na osvetlenie tmavej miestnosti, respektíve ako výstražné svetlo, keď na seba jednoducho chcete upozorniť. Výrobcovia sa pritom každým rokom snažia o zjednodušenie zapnutia tejto diódy, pre mnohých to ale stále môže byť príliš náročné.

Zmeniť to má aplikácia Torchie – Volume Button Torch, ktorá, ako už z názvu vyplýva, bude k svojmu spusteniu potrebovať len jednoduchý impulz v podobe zatlačenia tlačidla na ovládanie hlasitosti. Práve to je totiž tlačidlo, ktoré sa nachádza na tele smartfónu a v prípade potreby ho možno kedykoľvek nájsť. Ako už iste tušíte, jednoduchým stlačením vášho ovládača hlasitosti môžete svietidlo aktivovať, respektíve deaktivovať, a to z odomknutej aj uzamknutej obrazovky.

Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma
15.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+