MojAndroid

Tatra banka uvádza vynovenú verziu aplikácie a s updatom prichádzajú aj užitočné a inovatívne novinky. Pripravili sme pre vás ich prehľad a pod článkom nájdete aj názorné video s rozhovorom. Začnime zmenou pri Platobných kartách. Po novom pribudla Aktivácia platobnej karty. Pred tým musel používateľ po obdržaní karty poštou ísť na pobočku a aktivovať ju tam. Dnes tak môže spraviť už priamo v aplikácii.  Keď dorazí nová karta, stačí sa prihlásiť do aplikácie a je tu možnosť Aktivovať kartu. Vyplní potrebné údaje a karta je okamžite aktívna. Táto funkcionalita je dostupná pre kreditné karty a debetné karty Master Card (ostatné karty sú aktívne ihneď po vydaní).

Rozdelenie transakcie – pri Spending reporte Tatra banka vypočula žiadosti zo strany klientov. Ak si totiž klient pred tým vybral z bankomatu 70 eur, mohol to zaradiť len do jednej kategórie. Teraz je možné to rozdeliť do niekoľkých kategórií a k transakciám je možné doplniť aj popis.

Sprehľadnenie výdavkov v kategóriách – ak má klient nastavené rozpočty, v prehľadnej podobe uvidí, v ktorej kategórii koľko minul a tiež ho aplikácia upozorní na to, že prekročil sebou nastavený limit.

Hromadné rozdeľovanie transakcií do kategórií – ak klient napr. potrebuje rozdeliť obedy a presunúť viacero obedov naraz do kategórie “Obedy”, doteraz to presúval po jednej transakcii. Odteraz môže transakcie presunúť naraz.

V detaile Úverov sa tiež nachádzajú užitočné zmeny. Napríklad, pri  Hypotéke uvidí klient dátum najbližšej refixácie, ak má, uvidí tu aj úverový benefit a tiež je tu zobrazenie splátkového kalendára, kde vidí konkrétne výšky splátok, ako sa mu mení istina v pomere s úrokom, a tak vie presne zistiť koľko platí a akým spôsobom bude splácať naďalej.

V Doplnkovom dôchodkovom sporení doplnila Tatra banka Kalkulačku DDS dôchodku, ktorá ukazuje, aký bude mať klient dôchodok a klient si vie meniť výšku vlastného príspevku.

Zároveň ihneď vidí, aký to bude mať dopad na dôchodok za napr. 30 rokov. Uvidí aj to, či jeho dôchodok bude postačovať len na lepšiu zdravotnú starostlivosť, alebo mu pokryje aj výdavky spojené s voľným časom atď. Viac sa už dozviete v našom videoblogu:

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pozrite si náš VIDEOblog a dozviete sa viac.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+